Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mitől törlődött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől törlődött egy Badoo beszélgetésem?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra teljesen kulturáltan és kedvesen, majd pár óra múlva eltűnt a beszélgetés. Neki nem lett volna oka törölni, mert semmi rosszat nem írtam, illetve nem hinném, hogy kamu profil volt, mivel igényes, részletes bemutatkozó szövege volt az adatlapján.

2022. febr. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tetszettel neki, es letiltott...lepj tovabb.


Egyebkent meg, ha jol nezel ki, barmilyen baromsagot irhatsz, hidd el vissza fognak irni...


Neha regisztralok Badoo-ra meg Tinderre, csak hogy trollkodjak, legutobb peldaul ezzel inditottam a csevegest "Tecco genyo" nehany valasz;


"te is nekem genyo :D"


"Kmm, sajatos modon inditasz, ez tetszik :)"


"Szia, ezt boknak veszem ;)"


Ha pedig nem vagy vonzo, akkor irhatsz "kulturaltan es kedvesen" is, nem lesz valasz...


Kerdeztem mar nem egyszer lanyoktol, hogy birnak ennyi levelre valaszolni, en sokszor azt sem tudom kivel mit beszeltem, vagy hogy mikor is match-eltem az illetovel...A valasz; a legtobbnek nem irnak vissza.


Szoval, ez ilyen es ekkora, lepj tovabb.


Szep napot!

2022. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl 2x törölték a profilom mert jelentették. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, jó páran okoskodtak hogy tuti 16-17 vagyok. A második után már meguntam, és nem regisztráltam megint.
2022. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is benne voltal a valasztekban, kozben befutott egy nyerobb versenyzo, es nem akart magyarazkodni. Ezert letiltott. Pasik tobb vasat tartanak inkabb a tuzben, csajok inkabb felszivodnak, mondom nokent.
2022. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy letiltott vagy törölte a profilját.
2022. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!