Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinder vagy Badoo a jobb?

Tinder vagy Badoo a jobb?

Figyelt kérdés
Kezdem már feladni ezt a társkeresés dolgot, mert úgy érzem, hogy esélytelen az interneten ismerkedni... a badoo nem sikerült, a Tinderen még gondolkodtam... szerintetek? 23/F

2021. júl. 21. 15:27
 1/7 anonim válasza:

Szerintem inkább a Badoo. Ott a felfedezés - vagy hogy hívják - résznél mindig rá tudsz írni x emberre anélkül, hogy párba állnátok. Volt, hogy pont így ismerkedtem meg egy lánnyal, ráírtam beszéltünk pár szót, aztán ő is beszívezett, majd át is mentünk más platformra.

A Tinderen viszont ilyen nincs. Ott csak akkor tudtok beszélni ha párba álltok. Ez inkább a nőknek kedvez. Ha pedig a profilod nem fogja meg, de jól kezdesz amivel felkelted a figyelmét akkor bármi lehet.

A válasz arányok már más tészta. De ne lombozzon le ha nem olyan jók, akkor is próbálkozni kell. Viszont szerintem kipróbálhatnád az offline ismerkedést is. Nem olyan rémisztő, mint amilyennek elsőre tűnik. Az első két leszólítás nehéz, aztán rájössz, hogy nem is olyan nagy kunszt. Fontos, hogy ott se lombozzon le ha nemet kapsz. Teljesen normális. Akik pedig megadják a kontaktjukat, 40-60 %-ban nem fognak vissza igazolni vagy válaszolni, tehát ez se lombozzon le.

Sok sikert!

2021. júl. 21. 16:01
 2/7 anonim válasza:

Mindkettő undorító platform.

Arra jók, hogy frusztrált legyél és két hét után megutáld a komplett női nemet és az online ismerkedést + rosszabb esetben még magadat is.

2021. júl. 21. 16:31
 3/7 anonim válasza:
Mindenki aki talál valakit egy elvesztett felhasználó. Ezeknek az appoknak legkevésbé sem célja az, hogy rátalálj életed igaz szerelmére. Ha csak d*gni akarsz, és jól eladod magad (illetve megvan hozzá a megjelenésed), arra jó lehet.
2021. júl. 21. 17:00
 4/7 anonim válasza:
Nálam a Tinder vált be jobban. Kapcsolat is lett belőle. Mondjuk leléptem, amikor már gyereket akart volna a csaj... 😆
2021. júl. 21. 18:31
 5/7 anonim válasza:
Badoorol volt több randim is de az sem az igazi már... Tinder egy nulla...
2021. júl. 21. 21:11
 6/7 anonim válasza:
ha dugni akarsz badoo (nem épp észlények közt válogathatsz), ha kapcsi a cél 100%ban az offlinet ajánlom, olyan nôk egyszavas válaszaiért csorgatjuk pasiként a nyálunk ezeken az appokon akiket lehet az utcán észre se vennénk olyan nullák
2021. júl. 26. 11:20
 7/7 anonim válasza:
Nekem se tinderről se badooról nem volt randim. Nekem ahonnan volt az a facebook dating. Amúgy ahogyan az 1. válaszoló írta a badoo jobb és kifejtette hogy miben.
2021. szept. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!