Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a titka a sikeres párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a sikeres párkeresésnek?

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, sose csókolóztam. Kiskoromban, ez a gyerekszerelem sem igazán jött össze, már ott is (9-10) évesen is sikerült megutáltatnom magam a lánnyal, akibe szerelmes voltam, pedig eleinte a legjobb barátok voltunk.

Mikor 12-14 évesek voltunk, mindig ment az osztályban, hogy most épp ki jött össze kivel, meg ki szakított kivel. Én ebből is kimaradtam, egyszer odajött egyik lány osztálytársam hogy tetszem neki, de olyan szinten önbizalomhiányos voltam, hogy azt hittem gúnyolódik🤦‍♂️

Ezek után 15 évesen nagyon belezúgtam egy lányba, össze is barátkoztunk, de nem tudtam hogyan tovább, hogyan kellene közeledni felé, így ez is kudarcba fulladt. Később összejött egy sráccal, én teljesen összetörtem lelkileg és innentől kezdve 180 fokos fordulatot vett az életem. Az eddigi önbizalomhiányos, csendes kisfiúból egy bunkó, nagyszájú és talán túlzottan is őszinte, magát nagyfiúnak képzelő gyerek lettem.

Előtte az osztályból és az évfolyamból nagyon sokan csúfoltak, volt hogy bántottak és folyamatosan megaláztak. Köztük egyik lány osztálytársam is. Innentől kezdve ha beszólt, én bátran visszaszóltam neki valami vicceset. Ilyenkor nevetett az osztály, egy idő után elkezdtek közeledni felém az emberek. Lett sok barátom, sokan mondták, hogy nem is gondolták volna hogy ilyen jófej vagyok. Köztük az a bizonyos lány is. Össze is barátkoztam vele és a barátnőjével. Itt kezdődött ismét a probléma, mert belé is rettentően szerelmes lettem, csak megint nem mertem lépni...Meg mondjuk a mai napig nem tudom hogy kéne🤷‍♂️

A lényeg az az, hogy egy buliban, az életem első és valószínűleg utolsó bulijában, olyan szinten lejárattam magam részegen a nyomulásommal, mert úgy bezzeg mertem "lépni", hogy utánna rettentően kellemetlenül éreztem magam. Mindegy utánna is barátok voltunk, aztán eleinte azt mondta "csak barátok", aztán hajlandó is lett volna jobban megismerkedni, ezt ő mondta, de akkor már azt éreztem hogy csak játszott azzal, hogy ilyen szerncsétlen vagyok, szóval megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Jelenleg 19 évesen, szintén tetszik egy lány a suliban. Egyszer, mikor mentünk ki szünetre odajött beszélgetni. Tök jól elvoltunk, csak ahogy leértünk, az egyik srác olyan szinten el kezdett nyomulni a lányra, meg dumálni, hogy 3-an kezdtünk el beszélgetni, de mivel én szóhoz sem jutottam, ott hagytam őket.

Utánna pár nappal facen rám írt az a srác, nem tudom mit akart, mert későn láttam és inkább nem írtam vissza.

Azóta a lány sokszor tök kedves volt, de van hogy vissza se köszön.

Egyébként bármit mondok, még ha nem is vicces, de ő nevet rajta. Mondjuk ez órán picit furán jött ki, voltak ugyan vicces megszólalásaim, de ő nem csak azon "kuncog".

Egyébként ez jelent valamit? Tudom hogy fura kérdés, de a fent említett lányok mind ezt csinálták. Megmondtam hogy kék az ég, ő pedig nevet.

Fú, egyébként elég fura volt ezt így mind leírni, de jól esett. Mondjuk mit dumálok ém itt magamban, ennyit tuti nem olvasott végig senki sem😅

De az tény, hogy egy szerencsétlen balfasz vagyok😬



#társkeresés #Elég gáz sztori volt ez...
2022. febr. 10. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk egy kis önbizalom nem ártana. A sztorid alapján már többször is összejöhetett volna, csak nem mertél lépni. Szóval lenne akinek bejössz, nem azzal van a gond, csak nem tudod kezelni a helyzetet. Valószínű a mostani lánynál is lenne esélyed, ha mernél kezdeményezni nála. Nem kell nagyon nyomulni, de ne is arra várj, hogy majd ő szedjen fel téged.
2022. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NTBS ***** válasza:
50%
Cselekvés és szerencse. Pl.: amelyik lányról alul írtál meg kellene kérdezni, hogy tetszel-e neki. Ez ugye 50-50%, tehát nem biztos. Ha nem kérdezed meg, nem biztos, hogy ő valaha kezdeményez irányodba. Úgyhogy lépj a tettek mezejére. Én szurkolok.
2022. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magabiztosság és egzisztencia.

Legyél szép és legyen jó hozzáállásod.

2022. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
A jó fizetes es a nagy szerszam
2022. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában akinek nagy a farka, és jó fizetés azért mindig döglenek a nők ez tény hogy így van, mert hiába van valakinek jó fizetése ha kicsi a szerszáma akkor ugyis meg csalják őt. Hiába jönnek a felszínes sablonnal, mindenki szereti magát jó embernek el adni de senki se akar éhen halni és mindenki meg akarja kapni amikre vágyik, csak sokan el adják magukat ilyen olyan jó embernek mert a felszín mindenek felett.
2022. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!