Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem tudok főzni, sütni? Sose volt igényem a főtt ételre, így a gáztűzhelyet se tudom begyújtani. Ismerkedésnél / együttélésnél ez mekkora hátrány lenne?

Figyelt kérdés

Elég régre nyúlik vissza a dolog, volt egy pszichopata óvónőm, az a: "Amíg nem eszed meg ezt a moslékot, nem állsz fel! Ha kell, belédtömöm!" fajta... ebből lett aztán az állandó hideg étel, gyakorlatilag szendvics. Évekkel később a pizzarendelésig eljutottam, de ennyi. Őszintén, ha választanom kellene, hogy húst főzve, vagy nyersen eszem, az utóbbi mellett döntenék.


Ismerkedésnél mennyire hátrány, hogy nem tudok (és nem is akarok) főzni, sütni, nincs közös étel?

31/F


2022. febr. 11. 14:57
1 2 3
 1/30 Lachesys ***** válasza:
100%
Nekem hátrány lenne. Ha másban tudsz kompenzálni és segítesz a háztartásban, talán elfogadható, de nekem lelombozo lenne. Olyan gyerekes mikor férfiak a tojasfozest is valami misztikus dolognak állítják be, igazából lustasagbol.
2022. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt az a gáz, hogy az óvónéni miatt parázol 31 évesen valamitől.
2022. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz ember...


Az ilyen ovónőt, tanárt meg minimum börtönbe kéne zárni


Manapság ha egy tanár ad egy fülest az már erőszak, vagy ha egy gyerek viccből fenéken billenti a tanárt, amitől semmi baja nem lesz, akkor abból országos ügy, kirúgás, javítóintézet lesz.

De az teljesen rendbe van, hogy ezek a tanárok, meg ovónők, egy életre megnyomorítják a gyermekek lelkét... nekem is voltak ilyen tanáraim, több is. Tudom miről beszélek... életre szóló komplexusok, rámálmok még 20 év után is! Az ilyen tanárokat börtönbe kéne zárni.

2022. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hohohó, ne gondoljátok túl, én teljesen jól elvagyok így :) Amellett 16 másodper alatt kiveszem a vajat, sajtot, stb. a hűtőből, és húsz perc múlva ugyanennyi idő alatt visszarakom + 2 perc alatt elöblítem a tányért...

Csak a főtt ételhez úgy viszonyulok, mintha nektek csigát vagy gilisztát kellene ennetek - na tessék, menj el pszichológushoz, aztán edd meg :)


Nézzük más szempontból - mi van ott ahol a nő vegán, a férfi meg 3 óráig főzi a karajt, aztán az asztalnál majszolja, mint egy viking filmben?

2022. febr. 11. 15:21
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

Régen ezt a kérdést a lányok tették fel, de hát változik a világ.


Nem probléma. Bár manapság már annyi főző videó van, két kattintás bármilyen recept, művészet nem tudni főzni legalább alapszinten.


Pszichológushoz talán érdemes lenne elmenned, hátha tud segíteni ennek a leközdésében. Már ha te magad le szeretnéd küzdeni.

2022. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem nem oszt, nem szoroz.😅


De amúgy mi lesz, ha véletlenül egyszer lesz majd egy gyereked? 18 éven át sose főzöl neki semmit?

2022. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond abból ha valaki nem esik főtt ételt, mert mondjuk nyers vegán. Kultúrális okokból vagy diéta vagy meggyőződés miatt.


Hogy egy pszichológiai trauma miatt, az viszont nagyon nem oké. Ki tudja mit huzalozott még ott át a pszichopata óvónéni. Az ilyen mély traumák mögött szinte 90%-ban szexuális abúzus áll. Csak ezt már törölte az agyad, pontosabban elraktározta igen mélyre.

2022. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"De amúgy mi lesz, ha véletlenül egyszer lesz majd egy gyereked? 18 éven át sose főzöl neki semmit?"

Többet szeretnék, nem csak 1-et :) Hát, főzni biztos nem fogok, vagy az anyja főz, vagy rendelünk kaját, vagy eszik hideget - van választási opció :)

2022. febr. 11. 15:39
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan leírhatod, hogy bármit kitalálsz annak érdekében, hogy a lustaságod megmagyarázd.Bezzeg étteremből rendelni megy, olyankor nincs az ételtől "fóbiád".

Hányok az ilyen lusta állatoktól.

2022. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
A gyomros cseszed szét, én két nap után hányom a savat ilyenkor.
2022. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!