Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők ! Tényleg kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ! Tényleg kizáró ok az erős túlsúly, ha minden más rendben van ? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Reformkonyha ? Ismerek egy lányt aki ilyen lightos kajákon él. Azt már nem.
2022. febr. 11. 19:59
 12/68 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem

Ha szinte minden csaj így elítéli a túlsúlyos pasikat (nyilván csakis szexuálisan) akkor miért vannak úgy ki amikor férfiak utasítják el a kövér nőket?

Most csak a nőknek van megengedve hogy ízlés szerint válogassanak, mert ha férfi teszi ezt az baj?

2022. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Erre mit mondanál reformkonyhás lány ?
2022. febr. 11. 20:36
 14/68 anonim ***** válasza:
89%

Istenem. xD


Ha lenne egy kis eszetek, tudnátok értelmezni, hogy régebben adtam esélyt ilyen fiúnak. Sőt. Nem is a testalkatukkal van bajom, hanem az életmódjukkal. (Nem is tettem megjegyzést a testükre, míg a nőket folyamatosan ledisznózzák emiatt. Plusz sok nőt 160/60-as paraméterekkel is daginak tartanak, míg egy 175/85 kilós férfit maximum “mackósnak”.)


Nem tudom tolerálni többet azt, mint régen, hogy mennék sportolni, a másik pedig vagy visszahúz/döglik egész nap. Vagy hogy egy ebédet nem tudunk megenni ketten, mert neki egy zsírban tocsogó szénhidrátbomba kell, míg nekem egy csirke + rizs is elég lenne…

2022. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
11%

"Vagy hogy egy ebédet nem tudunk megenni ketten, mert neki egy zsírban tocsogó szénhidrátbomba kell, míg nekem egy csirke + rizs is elég lenne…"

Mégis mit nem tudsz tolerálni abban hogy a masik többet eszik éppen? Nem mindegy neked akkor?

2022. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%

Ergo nem esztétikai okok miatt választanék sportos, izmos partnert, hanem mert:


1. Én is az vagyok.


2. Egyezne a hobbink és célunk ebből a szempontból. Senki nem húzna vissza senkit a kapcsolatban. Egyszerűbb lenne programokat csinálni.


És akkor megjegyezném, hogy ritkán szekálltam én a másikat az életmódja miatt… Sokkal többször ment a hiszti belőle, hogy “Megint a terembe mész?” (Heti 3/4x 1,5 óra kb…) Meg hogy ne legyen túl jó testem, mert túl sok férfi meg fog nézni miatta…

2022. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
71%

#15:


Nem az adag a baj, hanem az étel fajtája. Ha egy ilyen emberrel akarnék egy ebédet megenni, garantáltan kétfélét kellene főznöm, hogy mindenki jóízűen ehessen…

2022. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
17%

Szóval ha egy nő elutasítja a kövér srácokat az rendben van (szerintem is amúgy) viszont ha egy férfi teszi ugyanezt egy nővel, akkor micsoda disznó a férfi hogy lekövérezi a nőt, és válogatni mer!

Elmentek ti a búsba!

2022. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen rendben van, ha egy kövér nőt utasítanak el a túlsúlya miatt, ahogy engem se zavart, amikor azt mondta egy srác, hogy nem randizna velem, mert túl vékony vagyok neki, ahogy az sem, amikor azt mondták, hogy csak ázsiaival jönne össze.


Nemtől függetlenül el kéne fogadni mások ízlését hiszti nélkül.

25/N

2022. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
100%

#18:


Ki említett ilyet? Ne projektáld a saját véleményedet ránk.

2022. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!