Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag kövéren ugyananny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag kövéren ugyanannyi az esélye egy férfinek a nőknél, mint sportosan, akkor társkeresőn miért elsődleges kizáró ok minden nőnél a túlsúly?

Figyelt kérdés

Egyszer, úgy fél éve feltettem itt egy kérdést arról, hogy van-e értelme lefogynom, növelné-e az esélyeimet a társkeresési sikerekre. Egybehangzóan jött a válasz, hogy fölösleges, nincs értelme, ha túlsúlyosan sikertelen vagyok, vékonyan is az leszek. Na most szétnéztem én az elmúlt másfél-két órában 3 társkeresőn is - láss csodát: minden nőnél vagy a leírásban, vagy az elvárások közt szerepelt, hogy tulajdonképpen bármilyen testalkatú lehet a férfi, csak a "pár kiló plusz" és a "mackós" nem érdemel még esélyt sem.


Szóval ugyanolyan esélyekkel indul egy elhízott és egy sportos vagy minimum vékony férfi - de igazából mégsem, mert egy sörhas vagy egy zsírmell automatikusan arra predesztinál, hogy még választ se kapjak? Ezt a paradoxont fejtsétek meg, mert nekem nem sikerült.


2019. máj. 15. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél éve is rájöhettél volna, hogy a sportos férfiaknak több az esélye.


Akárhogy is nézzük és bármennyire is sértő ez sok túlsúlyos embernek (én is az vagyok egyébként), a túlsúlynak a mai világban semmi kézzel fogható előnye nincsen és ráadásul még nem is esztétikus. Negatív élettani hatásai viszont bőven vannak. Szóval aki csak teheti, annak mindenképp érdemes lefogynia. Én is most fogok nekiállni edzeni egy normális étrend mellett jövőhónaptól.

2019. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Hogy lehetsz ilyen naív felnőtt férfiként ? a kövér vagy plusz kilós férfiaknak csak is a szintén “kövér “ nőknél van esélye. Az átlagos nőknél , sportosaknál, vagy vekonyaknál nem jöhet szóba se olyan férfi akin van plusz súly.
2019. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki úgyan olyan esélyekkel indúl csak nyilván más ligákban , tehát ezt kellene felfogni , és nem a 2xer jobb palikkal akarj versenyezni , ez olyan mint ha egy szuzukival mennél el versenyezni a sport kocsik között..
2019. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Az itteni női válaszok igen nagy része nem arról szól, hogy a kérdésekre válaszoljon, hanem arról, hogy valami önérzetes nemi harc miatt a nőket mindig jobb fényben próbálja feltüntetni. Ezek a válaszolók kérdéstől függően mindig azt írják, ami jobb fényt vet a női nemre. Kicsit betegesnek tartom ezt a szintet, de hát itt erre van kereslet és jellemzően ezek a válaszok vannak felpontozva...
2019. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

#1 holnaptól.


Ne időponthoz, hanem alaposan tudatosított célhoz kössed, akkor erősebb, tartósabb leszbaz elhatározásm

2019. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Termeszetesen koveren közelrol sem akkora az esélyed. Ezt hogy hihetted el?
2019. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Tádám... A #4-es válaszom pontozása megmutatta, hogy mennyire igazam van.
2019. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha azt mondom, hogy ízlések es pofonok, mindenkinek más tetszik más az ízlése, akkor ezt elhiszed?

Nézzél már szét könyörgöm az utcán. Mindenféle embertípust fogsz látni párral.


Nekem vékony sportos nőként nem jönnek be a zsíros elhízott emberek. De másnak meg ez tetszik.

2019. máj. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a túlsúly mértéke is számít, és nem mindenki ugyanoda hízik.

Nálam pl nem kizáró ok, hogyha számomra még mindig megmarad a férfias jellege.De ha pl csípőre és s*ggre hízik, vagy hatalmas tokája van, az rettentően taszít.

Mondjukc ha arányosan nagydarab, vagy pocakra hízik inkább, de mellette magas, masszív, engem nem zavar.

2019. máj. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Azt fejtettük ki akkor, hogy a te személyiségeddel esélyed nincs normális nőnél, ugyanis nem a külsőd, hanem a selejtes belsőd a sikertelenség oka.

Persze fél év alatt leadhattál volna 20-30 kilót, felszedsz egy kis izmot, és kipróbálod személyesen, hogy mi tetszik szemre a nőknek. De inkább vinnyogsz itt a kövérséged miatt évekig.

2019. máj. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!