Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal nők ! Tényleg kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ! Tényleg kizáró ok az erős túlsúly, ha minden más rendben van ? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

"Szerelmeslevelet nem ér a dolog, de itt azért megér a dolog egy kedves jó éjszakátot :D)"

De jót röhögtem, te jóég!

Szóval az a lényeg hogy ő az az echte incel, olyan tőrölvágott és teljesen belekeseredett. Azaz nem fog válaszolni (ha minden igaz) egyetlen szerelmeslevélre sem, hiába is írna neki akárki is.

Nem ajánlom senkinek hogy eljusson erre a pontra, de ő már ott van szerintem hogy nő nem is tudja érdekelni, mert ugye vilagéletében csak keserűséget kapott tőlük.

Nem sok nő akadhat aki ír neki, de saját tapasztalatok alapján elvétve kell hogy akadjon egy-néhány nagyritkán. Ő ezeket szándékosan ignorálja, mert a maga részéről ő befejezte a csajozást.

Szerintem pedig nem először ismert el hibát az életében, legfeljebb a gyakorin. Azért ne csinaljunk úgy mintha csak ez lehetne az élete.

Még akkor sem ha nyilvánvalóan itt kommunikált nővel életében a legtöbbet.

2022. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Az elhízás szót ne emlegessétek már. Túlsúly. A barátaim se mondják. Aztán honnan tudjátok hogy nekem mennyi eszem van ? Én nem beszéltem pajzsmirigy betegségről. Majd lefogyok.
2022. febr. 12. 21:31
 63/68 anonim ***** válasza:

"Az elhízás szót ne emlegessétek már. Túlsúly"

Hagyjál már a kreténségeiddel kérdező! Szerencsére itt Magyarisztánban nem annyira szigorúak a PC elvárasok. Úgyhogy mindenki úgy beszél ahogy akar, főleg itt, a jóízlés határain belül. Cigány, homokos, nigger ezen a tájékon szabadon szájra vehető legalább. Ez az egyetlen jó ebben az országban (a remek vélemény és kifejezési szabadság) nem fogod elvenni tőlünk

2022. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
És ti mit akartok elvenni éntőlem ? Na hajrá amiket leírtál, próbálkozz. Nyilván nem ebben a kérdésben.
2022. febr. 12. 22:05
 65/68 anonim ***** válasza:

"És ti mit akartok elvenni éntőlem ?"

Mégis mit akarhatnánk?

A kilóidat nyugodtan megtarthatod, nekünk nem kell egyik sem

2022. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:
Ez egy beszélgetős-vitatkozós fórum. Ugyanannyi jogom van választ írni mint nektek. És akinek nem inge nem veszi magára. Én nem fogom elvenni tőletek semmit.
2022. febr. 12. 22:22
 67/68 anonim ***** válasza:
86%

"Ugyanannyi jogom van választ írni mint nektek."

Lemaradtam, ezt most vitatta bárki is?

2022. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Ha egy milliárdos kövér pasi megadna mindent anyagilag, máris elfelejtené a sok kis szuka a kizáró okot és leszarnák, hogy a pöcsére lóg a hasa.

Van az a pénz, amitől ezek a megjátszom magam csajok nem hánynák össze magukat a gusztustalan, kövér, szőrös, izzadt, férfi előtt sem.

És itt nem a prostiságra gondolok,hanem a jólétre.

Lásd, Mészáros Lőrinc és Andika. 😁 (igaz, itt Andrea már nem fiatal, de nem is vén)

2022. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!