Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a legtöbb pasinak a mű dolgokat viselő lányok jönnek be (pl műszempilla vagy műköröm)?

Figyelt kérdés
Olyan nők, akiknek a legfőbb gondolata a külseje, vagyis hogy minél jobban nézzen ki. Más értékek már nem is számítanak...vagy legalábbis eltörpülnek, ha nem felelsz meg a magas elvárásoknak a külsőségeket illetően... Rendes, értelmes pasiknál is ezt tapasztaltam.

2022. febr. 11. 22:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megfigyeltem, de nyilván a kivételek erősítik a szabályt. Bár abból is inkább egyre kevesebb van, meg mondjuk az se mindegy hogy milyen típusú műszempillát vagy körmöt visel valaki, mert mindkettő lehet a valóságtól nagyon is távol álló, meg lehet természetesebb hatású is. Többségében valóban elmondható, de ez részben amiatt is van, mert sok lány ezt látja, megtetszik nekik és nem így egyre több nőhöz/lányhoz elér ez az egész műszempillás dolog is például.
2022. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Mert vannak akik még a párjukkal is tetszelegni akarnak, azért jönnek be nekik az olyanok!

De szerintem vagyunk azért akiknek pont nem jönnek be az ilyenek és fontosabb a belső vagyis nem elsődleges a külső!

2022. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes pasiknál lehet.

Engem pl az ilyen lányok kimondottan taszítanak és a baráti körömben is mindnekit.

2022. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Vannak még ilyenek? Mármint akiket taszítanak..

Csak mert a srác, aki nekem megtetszett, egyáltalán nem tűnt felszínesnek, sőt... Mégsem kellek neki :(

2022. febr. 11. 22:20
 5/34 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, nem más nőket kellene minősítened, hanem lefogynod azt a 20-30 kiló fölösleget, adni magadra, és akkor majd te is tetszeni fogsz a pasiknak!
2022. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
#6 hát a szövegértés neked sem erősséged, milyen nőket minősítettem én? 20-30 kg felesleg? Pff 😅
2022. febr. 11. 22:25
 7/34 anonim ***** válasza:

A csajoknak általában a minnél jobb képű pasik tetszenek, meg legyen pénz stb.

Ha gondolod írj rám (#3 vagyok), és láthatod, hogy vannak normális pasik. Bár őszintén én nem szívesen ismerkedem már, csalódtam már annyit, hogy az valami hihetetlen. Nem hiszem, hogy találok valaha egy értelmes nem felszínes lányt.

2022. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én vékony vagyok, sokan mondták már hogy szerintük szép vagyok és észrevesznek a pasik, csak az nem aki nekem tetszik
2022. febr. 11. 22:27
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Nincs választásunk a nők ezeket kedvelik
2022. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam egy másik kérdéshez, aki arról írt, mennyire féltékeny egy barátnője kinézetére.


"Én viszont ezt sosem értettem...



Sosem értettem azokat, akik megvesznek valakiért mert de jó a melle, vagy az arca vagy épp az alakja.


Nyilván vannak emberek, akik nyernek a genetikai lottón. De hogy ne ez legyen a mérce, írjanak körbe máshogy. Ő azért semmit nem tett. Egy jó génekkel rendelkező lány, akinek szép arca van még akkor is ha reggel úgy kel fel mint a mosott sz.r, az nem az ő érdeme, szimplán szerencséje volt a genetikai lottón. Olyan dolgot irigyelni valakitől amiért a másik igazából semmit nem tett, nekem eléggé visszásnak hat. Szóval elájulunk valakitől mert ő így akkor van és ennyi elég? Szóval nem tudom... Lehet én vagyok rosszul összerakva.



Nekem erről mindig az jut eszembe, hogy mennyire önbizalomhiányos valaki. Mert a féltékenység mindig ebből fakad. Tökmindegy hogy párkapcsolatról, barátságról vagy a te általad leírt helyzetről beszélünk.



De azt tényleg nem értettem sosem, mikor így emberek elájulnak valakitől, hogy "úúúh de jó pasi/csaj" és a sz.rukat is megennék, mert azta' hogy néz ki. Mert ez nem az adott illető érdeme!"


Egyébként kérdező, te is féltékeny vagy csupán. Semmi köze ennek a műszempillákhoz. Féltékeny vagy, mert nem kellesz annak aki neked kell, más viszont kell. Így kerestél egy okot (jelen esetben a műszempillát) amit okolhatsz a saját sikertelenségedért. Az emberek nem műszempilla meg műköröm alapján választanak párt maguknak. Olyan még nem hallottam, hogy valaki azért udvarolt volna valakinek, mert Nike cipőben járt Deichmann-os helyett. Persze ha féltékeny vagyok valakire, akár ezt is mondhatom, hogy biztos ezért nem kellek neki, mert nekem Deichmann-os cipőm van.

2022. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!