Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a legtöbb pasinak a mű dolgokat viselő lányok jönnek be (pl műszempilla vagy műköröm)?

Figyelt kérdés
Olyan nők, akiknek a legfőbb gondolata a külseje, vagyis hogy minél jobban nézzen ki. Más értékek már nem is számítanak...vagy legalábbis eltörpülnek, ha nem felelsz meg a magas elvárásoknak a külsőségeket illetően... Rendes, értelmes pasiknál is ezt tapasztaltam.

2022. febr. 11. 22:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
52%

Totál igaza van 29-nek. Bármi, az utolsó fülcimpáig lehet mű egy nőn, csak úgy legyen megcsinálva, hogy nekik, szépség-analfabétàknak ne tűnjön fel, hogy mű. Bármiről képesek azt hinni, hogy igazi, ha nem ordít róla, hogy kontár munka.

Ez alapján simán igaz, hogy túlzott elvárásaik vannak, csak ők sem tudnak róla, mert azt hiszik, hogy az az instalány olyan termèszetellenesen egyforma hullámokkal a hajában kel fel reggel plusz 20 rétegnyi “nude” sminkben.

Egyébként ez is becsapós, hisz ezek a sminkek élőben ugyanolyan vakolatok, csak képről látszanak termèszetesnek. Az a baj, hogy sokakat téveszt meg az insta és társai.

A másik tábor is megér egy mosolyt:ott mindegy, mennyire igénytelen a külsőd, még az se szàmít, ha nem vagy csinos, csak ne legyen rajtad súlyfelesleg.

Lehet válogatni a díjnyertes bagázsból.

Mondom ezt termèszetes szèp ès makulátlan bőrű nőkènt.

2022. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
57%
Férfiként mondom, hogy a legtöbbünknek NEM jönnek be a mű dolgok egy nőn. Abban van igazság, hogy a természetesnek tűnő dolgok, amiket pl. a 26-os válaszoló is ír, bizonyos körülmények között és tényleg módjával alkalmazva szebbé tudnak tenni egy nőt, de az azért erős túlzás, hogy elvárnánk és hogy ne vennénk észre, hogy épp valami "csalás" van a dologban. Csak nem tesszük szóvá.
2022. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
21%

Nem a mű dolgokkal van a baj, hanem azzal, hogy többnyire sz@rul vannak megcsinálva.

Mondjuk minden huszadik normális.

2022. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is ugyanez tűnt fel. Minden férfinak a műszempillás, ombre szőke, műkörmös nők kellenek.
2022. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!