Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a legtöbb pasinak a mű dolgokat viselő lányok jönnek be (pl műszempilla vagy műköröm)?

Figyelt kérdés
Olyan nők, akiknek a legfőbb gondolata a külseje, vagyis hogy minél jobban nézzen ki. Más értékek már nem is számítanak...vagy legalábbis eltörpülnek, ha nem felelsz meg a magas elvárásoknak a külsőségeket illetően... Rendes, értelmes pasiknál is ezt tapasztaltam.

2022. febr. 11. 22:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
A frusztrációd alapján nem lehetsz egy szépség. Ha a külsődet nem bírod, legalább a jellemedet fejleszd, hogy legalább egy pasi megmaradjon melletted
2022. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Hát aki nekem tetszik, pont leszarom a fizetését és nem is kimondottan jóképű és edzett... Vékony srác és semmi izomzata és nekem mégis tetszett... Külsőre ő is átlagos

Pont ez az hogy olyan nagy elvárásai vannak mindenkinek, de mire fel...

2022. febr. 11. 22:30
 13/34 A kérdező kommentje:
#12 amúgy fogalmam sincs hogy ki a párja vagy hogy néz ki
2022. febr. 11. 22:34
 14/34 anonim ***** válasza:
31%

14


Tehát ha esetleg te nem tetszel valakinek, annak már nagy elvárásai vannak és mégis mire fel vannak nagy elvárásai? Ez a te logikád?


Szóval mivel vékony, nem is kimondottan jó pasi és nem is edzett, azt meri mondani, hogy nem kellesz neki, akkor ő rögtön egy nagyképű akinek hatalmas elvárásai vannak? Miért, mi vagy te, te vagy az elvárások fokmérője? Akinek nem kellesz annak magasak az elvárásai, akinek meg kellesz annak megfelelőek? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2022. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Igen mert tudom milyenek jönnek be neki

Olyanok akik rá se néznének a kocsija meg a pénze nélkül

2022. febr. 11. 22:39
 16/34 anonim ***** válasza:
Nos mi csak azt tudjuk, milyenek nem jönnek be neki. Olyanok mint te.
2022. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Hát benned is van ám frusztráció 😅
2022. febr. 11. 22:43
 18/34 anonim ***** válasza:
Bennem miért lenne?
2022. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Mert támadsz és meg akarsz bántani, pedig nem is ismersz se engem se a srácot, semmit se tudsz semmiről

Meg aki írta hogy le kéne adnom a felesleget ő is pont ugyanúgy frusztrált és ugyanúgy fogalma sincs ki vagyok

2022. febr. 11. 22:48
 20/34 anonim ***** válasza:

#20

Nem neked akarta írni a kérdező, csak egy kicsit be van lassulva

2022. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!