Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a legtöbb pasinak a mű dolgokat viselő lányok jönnek be (pl műszempilla vagy műköröm)?

Figyelt kérdés
Olyan nők, akiknek a legfőbb gondolata a külseje, vagyis hogy minél jobban nézzen ki. Más értékek már nem is számítanak...vagy legalábbis eltörpülnek, ha nem felelsz meg a magas elvárásoknak a külsőségeket illetően... Rendes, értelmes pasiknál is ezt tapasztaltam.

2022. febr. 11. 22:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem, nekem pont, hogy nem ezek tetszenek, amiket felsoroltál a kérdésben.

Kíváncsi lennék, hogy kép alapján mit gondolnál rólam első látásra.

29/F

2022. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le a magasságod és a súlyod hozzá. Persze csak akkor van értelme, ha az igazat írod
2022. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#23 miért vagy kíváncsi?
2022. febr. 11. 23:21
 24/34 anonim ***** válasza:
Igaz, 18 év alatt vagyok, viszont én speciál ki nem állhatom az említett egyéneket, utasítottam is már vissza közülök.
2022. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy hihetetlen nagy általánosítás és sablonos hozzáállás.
2022. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%

Íme a Bah-te-romlott-modern-világ-ahol-a-csajoknak-csak-az-izmos-jóképű-pénzes-pasik-kellenek-jó-kocsival-a-belső-értékek-meg-nem-is-számítanak-mert-elutasított-akit-kinéztem-magamnak!!!444! - bétahímek női megfelelője.


A kérdéssel meg ahogy előadod magad, eleve reprezentálod a frusztrációdat és minősíted magadat, nem a válaszadók hibája, amiért őket nem vakítja el a sérülékeny egód, és ezt észreveszik. Ha valaki élből agresszióval/cirkuszolással reagál bárminemű kritikára, ami a személyét éri, ott már bajos annyira mélyenszántó értékek után kutatni. Tök gyerekes és szűk látókörű a hozzáállásod.


Nem a "mű" lányok, és nem is kollektíve a pasik tehetnek arról, amiért a hercegkisasszonyt valami csoda folytán visszautasította a kiszemeltje. Szíve-joga nem akarni téged. Még akkor is, hogyha annyira nem extra a srác, hogy még megtiszteltetésnek is kéne vennie egy ilyen gyémánt figyelmét, aki kvázi ezzel szívességet tesz neki.


Amellett, hogy nyilvánvalóan irigységből és sértett önérzetből táplálkozik a gondolatmeneted, önmagában nézve is felületes és téves:

A PASIK általánosságban AZOKAT A MŰ DOLGOKAT SZERETIK A LÁNYOKON, AMIK NEM LÁTSZANAK MŰNEK.

- Legyen sűrű, hosszú szempillája, de nézzen ki úgy, mintha valódi lenne. Hiszen a műszempilla gáz.

- Az a smink a tökéletes és az "etikus", ami ugyan vagy húsz rétegnyivel több kencét tartalmaz, mint egy élénk színű szemhéjpúder + rúzs keverék, de a kozmetikai analfabéta számára természetesen makulátlan bőrnek tűnik.

- Kell a dús, fényes, hosszú haj, de ne nézzen ki póthajnak, és lehetőleg ne is előtte csatolja fel-le, mert megtöri a varázst.

- Szintén a hajon jó az a fajta csillogás, ami festéssel vagy milliónyi mosás közbeni és utáni kozmetikummal érhető el, de ha hidrogén szőkére vagy zöldre mázolja a haját, az undorító, harsány, természetellenes.

- A körömlakk addig visszataszító, ameddig színes, a színtelen körömlakk az jöhet, mert annyira egészségesnek, erősnek és tisztának tűnik tőle a köröm, amilyen magától sose lesz.

- A műkörömből is a több centis a mumus, az icipici, átlátszó vagy természetes színű, amitől megint csak maximum egészségesebbnek vagy egyenletesebbnek tűnik a köröm felülete, az jöhet. Észre se veszik, hogy ugyanannyira mű, mint azok a karmok, amikre borzongva gondolnak.

2022. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28: Milyen szerencsések vagyunk, hogy még valaki idecsöppent, aki behatóan ismeri a FÉRFI nevű kollektív tudatot, amelyben nincs helye individiuumnak...
2022. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
65%
Csak általánosítasz, és gondolom ilyen körbne is mozogsz, a férfiakat nem érdekli a műszmepilla, az összekép érdekli, az meg igazából h ápolt vagy már szép...
2022. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Noren1989 ***** válasza:
Csak neked.
2022. febr. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten taszítanak ezek a mű dolgok.
2022. febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!