Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen körülmények mellett jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények mellett jól gondolom hogy soha nem lesz barátnőm? 27F

Figyelt kérdés

Nagyon pocsékul keresek (230/hó), nem is értek semmihez hogy később többet keresse.. Ebből maximum egy szobát tudnék fenntartani albérletben, de egyelőre még el sem költöztem hogy legalább egy kocsira gyűjtsek, mert még az sincs.

Kíváncsiságból kipróbáltam tindert, badoot (netes társkeresőket) és elég sok matchem volt szép lányokkal is. Szóval külső alapján lenne esélyem. Viszont nem írtam senkire, mert tuti kiröhögnének ha közölném hogy állok anyagilag.


2022. febr. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem a körulményeid a rosszak, hanem nincs önbizalmad, önbecsulésed. Ez kisugárzik ám, és elriasztja azt is,aki nem a pénzedre, hanem rád lenne kíváncsi.

Akinek igazán tetszel, aki majd megszeret és igazán, az magadért fogja, nem a sallangért!

2022. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Gyakorin a jatt szokott ennyi lenni, "ecséjm"!


Amúgy meg beszélj mellé. Hosszú kapcsolat úgyse lehetne sehogy, de rövidebb románcok igen. Az is jobb, "mint egy hátbavágás a fánglival"...

2022. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismim. Le van százalékolva. Nyugdíjat kap, plusz amit kap munkahelyen. Olyan 120 ezer. Kb 170 a bevétele, 120 a hiteltörlesztője. Nem egy jóképű legény. Otthon lakik anyukájával. És van barátnője.
2022. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Exemmel egyetem végén jöttem összes és mikor dolgozni kezdtem, is csak 124 ezret kerestem másfél évig. Utána is csak 150-et. És nem érdekelte, mennyit keresek. Ja, és mikor összeköltöztünk, még mindig csak 124-et kerestem, ő pedig 100-at egyetemi ösztöndíjból! Szóval nem dúskáltunk a javakban.

De megnyugtatlak, ez ki se derül. Ahogy a péniszméret se kell hogy téma legyen, úgy a fizetést sem dobálják egymáshoz a felek nemhogy az első randin, de később sem.

Ráadásul ha otthon élsz, nem költesz sokat albérletre, és még ha be is szállsz a rezsibe, csak tudsz félretenni. Ha 230-ból otthon élve nem tudsz, akkor tényleg baj van - de még ez sem nőügyi gond, csak valamit rosszul csinálsz.

Szóval hajrá, nincs baj.

201 ezret keresve feküdtem le 13 évvel idősebb nővel, idén pedig már jól keresve egy fiatalabbal, de ott sem került szóba, hogy mennyit keresek.

2022. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 230 több, mint amennyit egy kezdő pedagógus visz haza. Gondolod, hogy mind egyedülálló?
2022. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az agyaddal van gond, nem a fizetéseddel.
2022. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!