Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy baj,hogy az egyetemen senkim sem volt? Milyen emberre vall az ilyen?

Figyelt kérdés
Az egyetemi éveim alatt nem ismerkedtem senkivel sem, barátaim sem voltak és egyetlen egy programon sem vettem részt a hosszú évek alatt. Hiába voltam éveken keresztül kollégista senkit sem ismertem meg és szerintem az én nevemet sem tudja senki sem a csoportból. Teljesen észrevétlen voltam mindenki számára. Hiába volt a karon kb. 80% a női arány nekem esélyem sem volt senkinél sem. Hamarosan befejezem az egyetemet és, ha idáig nem volt esélyem akkor már ezután már tényleg semmi remény nem maradt?

2022. febr. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha ugyanúgy a sötét sarokban fogsz ülni ezek után is, mint ahogy eddig is tetted, akkor igen. Semmi sem fog változni.
2022. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti félévem utolsó előadási vizsgáján ismerkedtem meg az exemmel, aki nem arra az órára járt, csak ugyanannál a tanárnál vizsgázott épp akkor - mint kiderült, emlékezett rám akkor már évek óta, egész pontosan 4 éve. Mivel nem lett meg egy órája, ezért csúszott 1 évet, és máris hiába jártunk egy szakra, szinte nem találkoztunk. Vele vesztettem el a szüzességem 23 évesen. Az utolsó félévben nem volt vizsgám, csak egy gyakorlati órám, szóval mondhatom, hogy sikerült az utolsó vizsgaidőszakom legutolsó tárgyán megismerkednem valakivel. Később együtt élve megcsalt és szakított, de ha vele nem jövök össze, talán még mindig szűz lennék.


31 F

2022. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már írtál ki ide kérdést, iszonyú ismerős. Már kaptál rengeteg választ. Fejben tedd rendbe magad, olvass pszichológiáról, önismeretről, járj is akár terápiára.
2022. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoktál egyetemi bulikba járni?
2022. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmilyen bulin és rendezvényen sem vettem részt.
2022. febr. 13. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejben tedd rendbe magad, olvass pszichológiáról, önismeretről, járj is akár terápiára. Keresd meg hogy pl. a családi körülményeidben, neveltetésedben milyen okok vezettek ide, hogy ilyen személyiséged van.
2022. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!