Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte minden barátomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden barátomnak lett párja mostanában, pedig soknak még barátnője sem volt nagyon régóta, nekem vajon miért nem sikerül? El kéne engednem a témát?

Figyelt kérdés

30-as korosztály vagyunk. Nekem már lassan 10 éve nem volt senkim, pedig próbálkozom de nem erőltetett módon, nem társkeresőzöm. Ezek a haverjaim sem társkeresőztek mégis valahogy a még szingli csajok összejöttek velük, pedig ők tényleg nem kerestek párt és tudom hogy van amelyik már teljesen elengedte a témát.

Én csak olyan csajoktól kapok pozitív visszajelzéseket akik már foglaltak, ha egyedülálló nőknél próbálkozom sosem jutok semmire. Természetesen nekem is megvannak a szempontjaim társkereséskor, de semmi elszállt elvárásom nincs.


Én lassan kezdek eljutni arra a szintre hogy feladom és lesz ami lesz. Nem értem hogy nekem miért nem sikerül amikor ezek a barátaim sem jobbak nálam. Azt látom hogy ez egy természetes egyszerű dolog sok embernél, csak úgy megtalálja a párját és nem is tesz érte szinte semmit. Sajnos

elég sokat szenvedtem már magamban mert nem találom a társam.


Voltatok már olyan állapotban hogy elengedtétek az egész témát teljesen és eljutottatok arra a következtetésre hogy kár az egésszel foglalkozni csak éltétek az életetek és nem foglalkoztatok a gondolattal hogy egyre öregebbek lesztek és lehet a hátralévő életetek is így fog telni?

Elég rövid az élet kezdem úgy érezni hogy ha valamin nem tudok változtatni akkor felesleges miatta aggódnom.


(Még annyi hogy ne gyertek se a kinézettel se a pénzzel se a személyiséggel. Sok barátom sokkal rosszabb anyagi körülmények között él mint én, nem szebbek nálam és ezt objektíven mondom, valamit a személyiségük sem jobb vagy rosszabb az enyémnél. Ahogy írtam a foglalt nőkkel nagyon jól kijövök volt aki még meg is mondta nekem ha nem lenne házas élne velem együtt. És igen sok barátom van, társasági ember vagyok.)


2022. febr. 13. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam párkapcsolatban én is több lánytól megkaptam már ezt hogy milyen jó a belsőm és bár a jelenlegi párja is olyan lenne mint én. Ha tippelnem kéne azt mondanám hogy azért tudsz jóba lenni a foglalt lányokkal mert ők mernek nyitni feléd mivel nincs tétje a dolognak és csak barátok vagytok.
2022. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Még azt akartam hozzá tenni hogy a fent említett dolog nem negatívum. Gyakorolhatod velük a nőkkel való kommunikációt ha nehézségeid vannak vele és ha jóba vagy velük akkor akár be is ajánlhatnak egy barátnőjüknek.
2022. febr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!