Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok még javítani magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok még javítani magamon?

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátnöm, randi se. 32 éves vagyok. Nem vagyok incel, nem utálom a nöket, tisztelem öket maximálisan! Nincs zsánerem, ami fontos nekem, hogy pozitív legyen a hölgy és mosolygós típus akivel lehet nevetni, de kellöképpen intelligens egy komolyabb beszélgetéshez is. Amit tettem eddig: meghíztam edzés segítségével, izmot szedtem fel. 175 cm vagyok, régen 60 kg voltam, most 75 kg. Beállítattam a hajamat egy profi kreatív fodrásszal aki a fejformámhoz, stb csinál nekem hajat. Kezeltetem az arcbörömet, hogy ne legyen zsíros. Pedikür-manikürre járok, hogy igényesek legyenek a körmeim. Rendbetetettem a fogaimat és kifeférítettem. Szakállamat egy barber nyírja, igazítja rendszeresen. Ezekre az esztétikai kezelésekre rendszeresen járok, hogy ne essek vissza a régi hibákba. Sajnos így sem sikerült önbizalmat szereznem, az arcom ugyanúgy rondának számít. Hiába az edzés amit ajánlani szoktak önbizalomra. Egyébént jól el tudok beszélgetni a csajokkal, munkahelyemen is kedvelnek. Viszont csajozáshoz nincs szövegem. Ha randira hívok valakit, azonnal elutasít, mert nincs meg a kémia, más típusú pasik jönnek be neki. Sajnos az a kategória vagyok, hogy inkább évekig egyedül van egy nö, minthogy velem mutatkozzon. Egy nagyon jófej munkatársnömmel szívesen jártam volna, de elutasított. 4 éve volt, azóta is inkább egyedül van, esélyt se adott nekem. Az oka az volt, hogy a magas férfiak tetszenek neki. Nem az a topmodell típus, így a 190 centi magas szépfiúk öt kosarazzák ki.

Anyagilag lett saját lakásom, van egy 4 éves autóm amit szépen karbantartok, most vettem egy régi nyaralót a Balatonon amit fel fogok újítani. Nincs panaszom. Viszont nem tudom mit tegyek. Plasztikai mütéten töröm a fejem, a pénz meg lenne rá. Nagyon nagy orrom van és nagy állam. Nem tudom hogy ezzel lehetne kezdeni valamit és segítene-e egyáltalán?

Szerintetek ez megoldás lehetne? Csak egy kedves nöre vágynék akit boldoggá tehetek. Nem kell se föznie meg semmi, mindent meg tudok csinálni. Ez társkeresösnek tünik de hobbim az olvasás, edzés, kutyasétáltatás, vizi sportok. Wakeboard, jetski, úszás, stb.


Mit tudtok tanácsolni? Egyszer beajánlottak egy PUA szakértönek, de a tanfolyam inkább volt szánalmas mint hasznos. Én teljesen azt láttam, hogy a jóképü oktató és haverjai minden hülyeséget kitalálnak ami szerintük bejön a csajoknak. Aztán valójában jó pasiként akár böfögve is odamehetnének kb. Az olyan mint én meg mondhat amit akar, betanulhat bármit.


2022. febr. 14. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj nem olvastam el már az első mondataidból látszik , hogy nincs önbizalmad , keresd a megoldást ne aszerint élj amit hiszel , hogy mások gondolnak rólad.
2022. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lapátáll? Mert az bejön a gyakori kérdések népe szerint
2022. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet,megmondom tényleg ronda vagy-e.
2022. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egeszalakos - arcos képet és őszintén megmondom a külső e a probléma.
2022. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végre lehet olvasni egy értelmes kérdést ebben a témában. Nagyon jól tetted, hogy foglalkozol magaddal külső szempontból, viszont ideje lenne a belsődön is kicsit dolgozni :) Önfejlesztés, meditáció, sőt, ha tényleg van félretett pénzed akár elküldhetek neked egy linket is, ami afféle "férfi foglalkozás". Mivel én nő vagyok nem tudok sok tapasztalatot megosztani róla, viszont sok férfi barátom járt már oda és mesélték ,hogy valóban hasznos volt nekik, növelte az önbizalmukat. Esetleg menj el pszichológushoz, javíts az önértékeléseden. A lényeg ,hogy fektess magadba! Ne add fel!
2022. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Képet nem küldök már senkinek. Egyszer nyilvánosságra hozta valaki öket a kérdésemmel együtt. Jól beégtem az ismeröseim elött. Ezt a “férfi foglalkozást” ismerem, ez a PUA amin voltam. Ilyenre már nem adnék ki pénzt. Minden nö ilyeneket puffogtat nekem, hogy fejleszd magad, keress magadhoz való csajt, sportolj … aztán ha teljesítem ezeket akkor jönnek az újabb kifogások, majd amikor elfogy akkor alacsony vagyok, nincs kémia, stb. Magyarán nem segít senki valójában, csak szövegeket puffogtatnak.
2022. febr. 14. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem viselkedsz ferfikent, nem is fognak annak nezni. Lehetsz barat, ismeros, kollega stb, de ferfi nem leszel. 32 evesen meg mindig a kulsodon porogsz, mikor eddig sem azzal volt a legfobb gond. Hidd el nem kell barberhez jarni, meg serot beloni egy ferfinak. Sokkal fontosabb, hogy megvan-e a megfelelo kiallasod. Mikorra tervezed, hogy ezeket megszerzed?
2022. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!