Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem érzem magamon az edzést...

Nem érzem magamon az edzést ezen, hogy tudok javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok 1hónapja kezdtem a kondit.

És az a gond tehát az első pár edzés jó volt tökre éreztem a dolgot,hogy csinálom.

Kezdetnek pl hátra lehúzás 20kg most 40kg és nem érzek semmit,ha meg magasabbra teszem akkor megcsinálok belőle 3at és kifulladok ilyenkor mi a teendő?

nem tudom,mennyire érthető


2013. máj. 27. 14:02
 1/5 poiu ***** válasza:

Próbáld ki a lejtős sorozatot. 40 kilóval amennyit bírsz, vegyél le belőle és pihenés nélkül amennyit bírsz.

Egyébként ha kifulladsz, akkor egyszerűen több szünetet kell tartani.

2013. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
40kg 3x12 pl,ha felteszem 50kg-ra akkor megcsinálok kb 1sorozatot és vége....
2013. máj. 27. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet épp ez a baj. Amikor 20 kg-al csináltad akkor azt az az izom végezte, amelyiknek kellett, ha túl nagy a súly, nem tudsz egy izomra koncentrálni.
2013. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Fura, mert ezek szerint a 40 kg túl kevés, az 50 túl sok. Próbálj ki 50 kilóval 6 ismétlést és pihenés után 40 kilóval bedölésig. Kísérletezned kell. 45 kg?
2013. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
*és pihenés után: és pihenés nélkül.
2013. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!