Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a gyakoris férfi a pörkölts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyakoris férfi a pörköltszaftos atlétás, szőrös, beles, ápolatlan, akkor a nő?

Figyelt kérdés
Puszta kiváncsiság :D
2022. febr. 14. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden gyakoris pasi gáz, ahogy a nők sem. Ne általánosíts.
2022. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan a trollok által felállított képet akarod ráhúzni az emberekre...?
2022. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem én általánositok, itt olvastam
2022. febr. 14. 13:13
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Konyhán dolgozó,ebédet hazahordó,zsíroshajú,kötényhasú,konyhástricepszes vagy integetőizmos,tokás,narancsbőrös,de a facebookon a sok filtertől a világ legjobb nőjének mutató valaki.
2022. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

A nők inkább ilyen megmondó emberek ebben a kategóriában, úgy értve, hogy mindenre azt írják (átlagban), hogy azonnal szakíts, lépj ki. Gci rosszindulatúak, mindenben a rosszat látják. A háromnegyede egy megkeseredett, kiégett nő SZERINTEM.


Amúgy én is nő vagyok.

2022. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na a 4-es legalább érti a poént :D
2022. febr. 14. 13:14
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk azt én sem értem, hogy amikor ekkora férfitöbblet van, akkor vajon milyen nő lehet az (még ha van is pasija), aki itt tengeti az értékes életének szabadidejét. Az inceleket megértem, mert hát mi mást csináljanak, de milyen nő lehet az aki ide jár kommentelni?

Szerintem a társadalom legeslegalja.

2022. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem így működik. Mert akkor szerinted valaki azért olyan, amilyen, mert a gyakorin lóg VAGY azért lóg a gyakorin, mert olyan, amilyen, és ez a két nemben megegyezik?
2022. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#5 és te nem vagy ilyen keserű szar?
2022. febr. 14. 13:15
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Nincs férfitöbblet, de ha lenne is, nézz már körül.


"Nem értem, ha zöld húsból annyi van, miért éhezünk."

2022. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!