Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest turizmusa nem is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest turizmusa nem is a covid miatt halt be, hanem mert már elfogytak a fiatal nők?

Figyelt kérdés

Tudom, könnyű a covid-ra fogni. De egyrészt azóta már eltelt 2 év, van mindenféle vakcina meg oltásigazolvány, lehetne jönni. A többi nagyvárosokba visszatért a turizmus már rég. De amúgy kevesen tudják, de 2019-ben is már haldoklott mint az állat. Én akkor ott éltem a közelben egy évet, teljesen hattyú halálán volt a buliturizmus. Rengeteg külföldi férfi csalódott Budapestben, mert nem azt kapta amiért jött. Legalább 80%-os férfi többség volt a szórakozóhelyeken, a legtöbbnek egyáltalán nem jutott nő, nem hogy bejött volna az amit még régebben fórumokon írtak, hogy itt csak az nem csajozik be Nyugati pasiként aki nem akar.

Ez mind azért van, mert már kvázi elfogyott a valamire való kinézetű fiatal nő Budapesten meg már az országban is? Én csak csúnya tramplikat látok már szinte. Még azokból is keveset, sokkal kevesebbet mint férfit.

Kimondhatjuk, hogy azért halt be Budapest turizmusának 90%-át kitevő buliturizmus, mert egyszerűen matematikailag elfogytak a pontenciális nők? Már mindet kivitték innen külföldre a külföldi pasik?



2022. febr. 14. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
A külföldiek már elvitték a legtöbb nőt
2022. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
1# Irónia voooolt
2022. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
2019-ben már haldoklott Budapest buliturizmusa?? Lehet a közelben éltél. De nem benne.
2022. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Neked ez a fétised??? Igen, utálom a magyar pasikat

Csorók, luzerek, nulla udvariassag, buták...igenytelen is.

2022. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Kibszott szánalmasak vagytok már.
2022. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Annyira unalmasak ezek a sorozatos kérdéseid...Ha mindazt az időt, amit ezen elméleteid megfogalmazása és kiírása helyett önmagadra és a céljaidra fordítottad volna, már nem lenne problémád a párkereséssel...
2022. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Milyen cuccot kell nyomni, hogy valaki ilyen elméleteket gyártson?

Mindenhol megtorpant a vírus miatt a turizmus. Budapest turizmusa eddig sem abból állt ám csak, hogy nyugati hapsik buliztak itt.

2022. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de amilyen külföldi arcokat láttam eddig Pesten, hát..nem azok a tipik jól kinéző csávók voltak, akikre rámásznék ha nő lennék. Vagy ilyen lenne a lányok ízlése? Még ha igaz is az elképzelésed, nem értem, mit kajálnak rajtuk a csajok.
2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm most szombaton ejjel 2kor olyan nyuzsi volt a koruton h aut hittem eltevedtem.

Csomo csaj jot ment ideoda ...

2022. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem troll vagy, különben sürgős orvosi kezelésre van szükséged.
2022. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!