Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapest turizmusa nem is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest turizmusa nem is a covid miatt halt be, hanem mert már elfogytak a fiatal nők?

Figyelt kérdés

Tudom, könnyű a covid-ra fogni. De egyrészt azóta már eltelt 2 év, van mindenféle vakcina meg oltásigazolvány, lehetne jönni. A többi nagyvárosokba visszatért a turizmus már rég. De amúgy kevesen tudják, de 2019-ben is már haldoklott mint az állat. Én akkor ott éltem a közelben egy évet, teljesen hattyú halálán volt a buliturizmus. Rengeteg külföldi férfi csalódott Budapestben, mert nem azt kapta amiért jött. Legalább 80%-os férfi többség volt a szórakozóhelyeken, a legtöbbnek egyáltalán nem jutott nő, nem hogy bejött volna az amit még régebben fórumokon írtak, hogy itt csak az nem csajozik be Nyugati pasiként aki nem akar.

Ez mind azért van, mert már kvázi elfogyott a valamire való kinézetű fiatal nő Budapesten meg már az országban is? Én csak csúnya tramplikat látok már szinte. Még azokból is keveset, sokkal kevesebbet mint férfit.

Kimondhatjuk, hogy azért halt be Budapest turizmusának 90%-át kitevő buliturizmus, mert egyszerűen matematikailag elfogytak a pontenciális nők? Már mindet kivitték innen külföldre a külföldi pasik?



2022. febr. 14. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg már olyan kevés a jó nő, hogy ők már a nyugati férfiak között is válogatnak. Nem kell neki az angol benzinkutas, hanem helyette német tervező mérnököt választják.
2022. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
4.-és te legalább őszintén bevallottan, hogy utálod a magyar férfiakat, ellentétben sok nőtársaddal, akik csak itt sunnyognak, inceleznek.
2022. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"én akkor ott éltem a közelben egy évet"


Hát másnak meg 90 éve ránéz az ablaka a helyzetre, de te biztos jobban tudod. Te leszel az a "hány nő jut hány férfira" statisztikaprofesszor, igazam van?

2022. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze a magyar nők utálják a magyar férfiakat Mindenki külföldi turistaval kavar aki jövő héten hazamegy Tanganyikaba

Hagyjuk már

2022. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
14-es, a pénz nagy úr…
2022. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert a nők csak pénzre mennek. Főleg tanganyikai turisták pénzére, akik jövő héten hazamennek.
2022. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"akik csak itt sunnyognak, inceleznek."


Nem ti vagytok a magyar férfiak reprezentatív részei.

2022. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!