Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság akkora nagy elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság akkora nagy elvárás lett a nőktől, hogy ne legyenek túlsúlyosak, hogy sokkal inkább elfogadott lett a kis mell?

Figyelt kérdés

Régebben egy kis mellű nő az gáz volt. Anti-nő volt, nem vonzó. Régebben elvárták egy nőtől, hogy amellett, hogy nem elhízott, szép nagy és lehetőleg kerek ne túl lógós mellei legyenek. Az volt a nőideál.

Most meg egyre inkább azt látom, hogy simán elnézik a nőknek ha kis mellük van, csak legyenek karcsúak.

Ez arra vezethető vissza, hogy akkora probléma lett a magyar nők körében az elhízás, a túlsúlyosság, kövérség, akkora nagy százalékát érinti ez a nőknek ebben az országban, hogy a férfiaknak már muszáj volt megalkudniuk a mellméretben? Mert egyszerűen már az is nagy csoda, ha valaki vékony, nem kellenek mellé az extrák, mert nincs nő aki megfeleljen ezeknek az elvárásoknak. Vagy ha van, már külföldön...



2022. febr. 20. 02:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
14%

Régen elvárásaik voltak a férfiaknak, nem jöttek össze csak úgy akárkivel. Ma nincsenek elvárásaik és bárkivel összejönnének.


A túl kövér nők viszont továbbra is kivételt képeznek ez alól, mert a egyszerűen szexuálisan nem vonzó a legtöbb férfinak még akkor se, ha ki van éhezve.

2022. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Mikor volt egy kis mellű nő gáz? Maximum ilyen 13 éves korban cikizték az ilyen lányokat a kisfiúk, erre gondolsz? 🤔 Attól, hogy még neked a nagy mell a preferenciád, nem kell ilyen bicskanyitogató stílusban írnod. Külföldön ugye tudod, hogy jobban elvannak hízva az emberek? :D pl Amerika. Ha ennyire szereted az edzett lányokat menj el kondiba ismerkedni. Ja, te gondolom nem teszel semmit se a testedért :D
2022. febr. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
97%
Semmi gond a kis mellekkel.
2022. febr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező.

Hány kilós vagy + magasság?

Csak azért kérdezem mert nagyon nem mindegy.

Nekem tetszenek a duci csajok, de nem a nagy hurkás meg a szétfolyós hanem az aki kerekebb az átlagnál!

2022. febr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Én 163 cm vagyok és 47 kg. Nyilván nincs ehhez nagy mellem, mert egyszerűen nem jön fel több zsír rám.( ha még is, akkor a fenekemnél raktározom)

Az eddigi párjaim maximálisan megvoltak azzal elégedve, hogy formás , izmos láb+ kisebb mell.

2022. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%

Hogyha B kosár megvan engem tökéletesen kielégít. Pont kényelmesen a tenyerembe tudom fogni. Engem nem vonz a CDEFGH méret. Lehet sokakat vonz a hatalmas cici,de van a családban olyan nő aki ezzel kűzd és látom,hogy csak kinlódik vele.

Exemnek is 85b és még hason is tudott aludni. Szerintem annál nem kell nagyobb,de ez is olyan mint a férfi nemiszerv. Akkora amekkora, ezen nem kell izgulni, legyen A vagy D úgyis megtalálja a zsák a foltját.

2022. febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond a kis mellekkel. Amúgy a mai trend szerint a nőknek és a férfiaknak is vékonynak kell lenni! Vagy megszokhatják az örök magányt.
2022. febr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
12%
Ma már a nő lehet férfi a férfi lehet nő így tkp lenyegtelen a mell meret.
2022. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hülyeség ez már?😆


Vagy 20-25 évig nem tudott kimenni a heroin sikk dicsőítése a divatból.😂

2022. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Mindig voltak különböző ízlések, igaz van akikek ez még újdonság, mert megragadtak egy tini hormontúltengéses pötsverő szintjén.

Egy testrész nem tud divatban lenni, az adott. Olyan amilyen és kész.


Aki a nagy mellűeket szereti olyat keres, aki meg a kicsit, az meg olyat.

2022. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!