Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki a társkeresőkőn csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a társkeresőkőn csak barátkozni van fenn az ezt hogy gondolja?

Figyelt kérdés

App, weboldal stb… mindegy.


De most emberek tényleg azt hiszik hogy ott fognak találni ellenkező nemű embert aki barátkozni akar?



2022. febr. 21. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kamuznak.A legtöbb keresget,csak letagadja.
2022. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Van ilyen lehetöség is? 😯
2022. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak tavolsagot akar toled tartani, ezert mondja, hogy baratkozni akar. Aki regisztralni is hajlando volt, az egeszen biztosan szeretne tarsat, csak a kinalat nem mindig egyezik a kereslettel.
2022. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Sokszor találkoztam ilyennel, de sztem az nagyresz szexkapcsolat xd
2022. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl vannak kategoriak,miert vagy fent, es ki lehet valasztani hogy baratokat keresel. Igy.
2022. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs sok barátja, viszont extrovertált, szeretne beszélgetni, ő használhatja barátkozásra is. Én is volt, hogy csak beszélgetni voltam fent, amit ki is írtam, mert külföldre költöztem, így párt nem akartam, a csak szex nem nekem való, de beszélgetni, haverkodni akartam, legalább arra a kis időre. Nagyon unatkoztam :D
2022. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

A nők egy jelentős része úgy van fennt társkeresőkön

Nagyrészük csak dugatni akarja magát, csak ezt nem tudja és akarja kiírni az adatlapjára

De attól még nyilvánvaló

Az ilyeneket kerülöm el legmesszebbre

2022. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy önző és csak saját maga fontos neki, a szabályokba tojik bele.
2022. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!