Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "csak barátkozni" nehéz lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"csak barátkozni" nehéz lányt találni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Igazából nem társat keresnék, csupán "barátokat", illetve gyakorlás céljából találkoznék lányokkal. Ilyen célra nehéz összeszedni valakit társkeresőn szerintetek? Tehát nem szex, sem komoly dolog.
2018. jún. 6. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Könnyű csak barátkozós lányokat keresni.

Persze az megjegyezném, hogy ők is elvárják hogy udvarolj, mert másképp nem tudnának kihasználni és jól érezni magukat.

Ők meg semmi lelki támaszt nem fognak adni, még a saját feltételeik mellett sem.

2018. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nehéz, tekintve hogy társkeresőn párt leresnek nem havert
2018. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
mászókázni akarsz, tehát ha véletlen az első lány belédszeret számítson arra, hogy semmi nem lehet köztetek, mert te csak gyakorolsz?
2018. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak barátkozni lehet lányokkal is, ha külsőre nem az ideálod, szexhez viszont legalább egy kicsit vonzódnod kell hozzá, ha jól akarod csinálni, másképp nem megy a dolog! DE: ha nem szexről van szó, és komoly kapcsolatot sem akarsz, akkor konkrétan milyen gyakorlásra gondolsz?
2018. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szívesenen barátkozom srácokkal, már innen is ismertem meg több embert, de ez a gyakorlás érdekesen hangzott...
2018. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
... mert arról már letettem, hogy rendes párkapcsolatot találjak társkeresőkön. Nem válaszolnak, nem néznek rám, megijednek... szerintem a mai nők megijednek attól, mert valaki komolyat akar... ezért lenne jó "csak" barátkozni
2018. jún. 6. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Legyél kedves és megértő. Pár perc után minden csaj a friendzone-ba fog pakolni kérés nélkül.
2018. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért egyáltalán nem ilyen rossz a helyzet társkeresőn sem, legfeljebb még nem találtad meg ott, aki hozzád illik, vagy pedig egyszerűen veled van valami probléma.
2018. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nem. Aki társkeresőn van, az tényleg azt várja el, hogy nyomasd neki a bókot, és már romantikus-kétértelmű cseverészessel induljon a dolog.


Nekem van barátnőm. Emiatt is elzavartak már egyszer. De hát a profilomban is benne van, hogy csak barátkozás miatt vagyok, akkor minek matchel velem, ha neki ez nem elég? 😃

2018. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet amennyiben tisztázod ezt előre. Gyakorolni meg barátokkal nem lehet, ha a csaj is csak haverkodni akar akkor nem lesz vevő a "gyakorlásra" szépen lefog építeni amint szórakozásból elkezded fűzni.

Nekem vannak tinderről barátaim, igaz ők ugyanúgy voltak mint én ha lesz valami lesz, ha nem akkor nem. Van olyan akivel évekóta jóban vagyunk, nem illünk össze de haveri kapcsolatban jók vagyunk

2018. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!