Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy párkapcsolatban élő átlagember azért, hogy az incelprobléma megoldódjon, de legalábbis mérséklődjön?

Figyelt kérdés
Itt egy olyan problémáról van szó, amelynek a megoldásához a többségi társadalom szolidaritására is szükség van.

2022. febr. 23. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
A saját gyerekét úgy nevelheti, hogy ne legyen iskolai zaklató/áldozat.
2022. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
98%
Tudod én mit tettem/teszek? Felnőttem, magamba néztem, elfogadtam magam, beismertem magamnak miben kell fejlődnöm, ezeket gyakorlom is mai napig és napi szinten frissítem, megismertem a működésem, a társadalom és az egyéni szintű működést is, arra törekedtem, hogy boldog legyek, és másoknak is boldogságot vigyek az életébe (a hozzám közel állóknak). Szóval először magamat raktam rendbe, aztán tapasztaltam párkapcsolati részről is, végül megtaláltam "az igazit", minden nap foglalkozok magammal, vele, a kapcsolatunkkal. Emellett a családommal, barátaimmal, az emberi kapcsolataimmal törődök még sokat, ezeket helyezem előtérbe az anyagi dolgok helyett. És emellett kollégákkal, random emberekkel beszélgetek ezekről a dolgokról, bemutatom a szemléletem az emberi- és párkapcsolatokról, próbálok jó példával járni mindenhol. Még gyakorin is ez hajt, hogy hátha egy kicsit pozitívabb irányba terelhetem a tanácstalan embereket, megoszthatom a tapasztalataimat. Szóval magamért, a páromért, a családomért, a barátaimért és még a hajlandóságot mutató idegen emberekért is teszek úgy érzem. Ezen utóbbiaknak hangsúlyozom, hogy ha felnőtt emberek, akkor kezdjenek el felelősségteljesen élni, mert képesek rá, csak nem akarnak.
2022. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
97%
Javasolj megoldást és megmondjuk mit gondolunk róla.
2022. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
86%

De hogy lehetne rajtuk segíteni ha csak várják a sült galambot? 2 dolog van ami nagyon fontos. A normális külső megléte, és egy közepes anyagi helyzet megteremtése.


Mit tanácsolunk az inceleknek hát;


1, felnőttként is akkár tovább tanulni, tanfolyamokat elvégezni. Aztán olyan munkát találni ami jobban fizet mint a minimálbér.


2, kialakítani egy diétás étrendet, folyamatosan edzeni. Lehet már 2-3 év is eredményt hozz!


Aki ezekre nem képes az ne akarjon barátnőt.

2022. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
90%

"2, kialakítani egy diétás étrendet, folyamatosan edzeni. Lehet már 2-3 év is eredményt hozz!"


Lehet már 2-3 év is? 2-3 évig nem kell senkinek diétázni, meg edzeni ahhoz, hogy ne a külső legyen a gát. Ilyen tanácsokkal maximum elrettenteni lehet az embereket, egy egészséges diétával + rendszeres mozgással + egészséges edzéssel fél-1 éves távlatban bárki képes lehet megfelelő külsőt kialakítani, aki nem, az gondolkodjon el egy bypass műtéten, mert az rendkívül túlsúlyos.


Nem kell adonisznak lenni, elég, ha nem tud egy kigyó mögött elbújni.


Elsősorban nem ezekkel van a probléma, nagyon sokan kedvelik a mackós testet, még az APU testet is. A probléma belül van, nem kívül.

2022. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mit tehet egy párkapcsolatban élő ember? Szerezzen lőfegyvert, és kezdjen inceleket lövöldözni...🤐
2022. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
97%
Lobotómia esetleg?
2022. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
77%

Valaki már írta tegnap késő este, ki is moderálták. A Holdra és Marsra küldendő inceleknél volt ez a válasz.

Éspedig az, hogy az inceleket meg kell fosztani férfiasságuktól. Így nem éreznek nemi vágyat, nincs többé problémájuk ezzel (és mellesleg nem írnak ki ennyi idióta kérdést a gyakorira).

2022. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
98%

"önhibájukon kívül"


Ja, persze. Áltasd csak magad.

Vagy menj pszichiáterhez.

2022. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk van ezer fontosabb dolog, amit előbb meg kell oldani, mint hogy nincs nőd.
2022. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!