Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy párkapcsolatban élő átlagember azért, hogy az incelprobléma megoldódjon, de legalábbis mérséklődjön?

Figyelt kérdés
Itt egy olyan problémáról van szó, amelynek a megoldásához a többségi társadalom szolidaritására is szükség van.

2022. febr. 23. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
11%

60#

Azért mert nem akarok vitatkozni

Olyannal aki olyat ad a számba amig nem írtam, még véletlenül sem

2022. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
11%
*amit
2022. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
97%

Oké, szóval én nem javasolhatok semmit, nem mondhatom el miért rossz az ötlet, csak a tieidre reagálhatok. Vettem.

De az a bökkenő, hogy nem tettél javaslatot, csak panaszkodsz.

2022. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
97%
Halljuk az incel probléma megoldását 61, ne csak a szar jöjjön a szádból
2022. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
97%
Szemleletvaltas. Kedves Incel! Miért nem tudsz magadra boldog 100%-os emberként tekinteni barátnő nélkül is. Ez nem letkerdes. Egy kiegyensúlyozott ember vonzó, megha pocakja van vagy éppen nagy orra, vonal szája stb. Ha valakire " rá van irva" jajj szegény szerencsétlen vagyok ments meg. Attól a legtöbb ember menekül. És még valami. Ne serts meg azzal egy nőt sem, hogy végre akadt valaki. /mindegy ki csak nőnemű legyen./ mert ezzel lealazod, targyiasitod a nőt. Senki sem "bárki" "akarki" akar lenni egy kapcsolatban hanem a nagy O.
2022. márc. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer leírtam: Kulturális programok, események, ismerkedési lehetőségek teremtése! Hogy ne az legyen sok, akár ezer főnél kisebb faluban a maximum, hogy megnézhetik otthon a képviselőtestületi ülést felvételről, hanem legyenek reális lehetőségek potenciális partnerekkel találkozni.
2022. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!