Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró ez ami itt ebben a kategóriában megy már. Csak az incelezést meg az összesküvés elméletekről lehet olvasni és agymenéseket.


Ez valahol 2018 körül kezdődött a jelenség, ha visszakeresitek azelőtt 0 db incel kérdés volt.


Nagyon irritálóak már ezek az angol kifejezések (femcel, chad, akármilyen színű pill, stb. óvodás szint kb.) aminek semmi értelme azon kívül, hogy a feszültséget generálják és valamelyik nemet utálni kell.



2022. febr. 23. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
28%

"Ti barmoljátok szét a "hogyan ne dgjam meg a kolléganőmet" típusú kamukérdéseitekkel, amik nem is igazak."

Bocs, olyat speciel én írtam ki, MGTOW-ként, asszem talán többet is

Nem kamu volt, de amúgy én mindig az incelekkel vagyok itt a gyakorin. Csak volt ilyen jellegű problémám, amit kérdésbe foglaltam.

Ha betiltják az incel kérdéseket, akkor kb. az egész témakört betilthatnák, szóval inkább hagyjuk. Szerintem senkit nem köteleznek arra hogy foglalkozzon ezekkel a kérdésekkel, szóval orbitális baromság ilyet kérdezni

2022. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
36%

Inkább az arctalan feminácikat tiltsák be innen, akik itt dekkolnak az idők kezdete óta, és osztják a marhaságaikat a fiatalságnak.

Gondolom ezek ilyen megreccsent, feministává aszalódott jószágok, mert más nem jutott....így rohadjanak meg a fiatalok is.

Na azért ehhez mekkora aljasság kell már?

Bennem inkább ezek után a femitrollok iránt van iszonyat düh, ha az életben egy ilyennel találkoznék, na inkább nem folytatom...de valószínű bevetném a 100 kilómat, pedig nőt még sosem bántottam.

Igaz, ezek attól elég messze vannak...

2022. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
54%
A barátnőmmel mindig jókat röhögünk egy egy kérdésükön, válaszukon. Akit érdekel, fél éve jöttünk össze egy céges bulin, úgy hogy van rajtam némi felesleg, 166 cm vagyok és még minimálbért is keresnek. Sok hozzám hasonló ismerősöm is párkapcsolatban él, szóval nem tudom mit nyígnak ezek itt, de mindenesetre vicces.....24F
2022. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
32%
33: Ne kamuzzál. 166cm -vel szukának nem kellesz.
2022. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
67%

34, párom 168 (én is) hupom 165, párja kb 166.

Szukának lehet nem kell, de a normális férfi nem is szukát, hanem nőt választ.

2022. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
71%

Ameddig olyan hülyék vagytok hogy erre tőmegével válaszoltok addig ez meg fog maradni.

Max lecserélik a szavakat mint a rasszisták a cigányt rejtett erő forrásra.

2022. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
12%

35#

Álmaidban csajszikám

2022. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
15%
37: Véletlen megfordult az a második 9 -es a számban most így a válasz kedvéért. Én 166 centiben Chadről tudok, aki tele van nő barátokkal és sikeres informatikus karriert futott be, mégis az incel streamen kötött ki.
2022. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
78%
Az incel kérdések 90%-át olyan gyökerek írják ki, akik arra recskáznak, hogy az incelek ellen hergelhetik a válaszolókat. Kizárólag provokálás, 0 tartalommal.
2022. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
66%

Én ismerek egy csomó előnytelen külsejű, alacsony, kövér férfit, akiknek van barátnőjük.


Ezek az ismerőseim mind a munkahelyükön, egyetemen, szabadidős programokra járva, vagy közös ismerősök által ismerték meg a baratnőiket.


Az incelek otthon punnyadva várják, hogy majd rájuk írnak a nők. Ki nem tennék a bokájukat a szabadba, hogy szocializálódjanak, ehelyett marad a tinder, badoo, insta, facebook ahol gyártják az elméleteiket meg a diagrammjaikat, hogy a nők csak a top 10es pasikra mennek..


Lehet segítene, ha némelyikük egy pszichológussal elemezné ezeket a kapcsolatokat.


Egy pszichológus csodálatosan tudná megmutatni nekik ilyen helyzetben, pusztán kérdezésekkel, hogy milyen brutális prekoncepcióik vannak az emberekről, akikről sz@rt sem tudnak.


Embereket sorolnak mindenféle kategóriába, mint alfa, chad, incel stb, aminek semmi értelme...

2022. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!