Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró ez ami itt ebben a kategóriában megy már. Csak az incelezést meg az összesküvés elméletekről lehet olvasni és agymenéseket.


Ez valahol 2018 körül kezdődött a jelenség, ha visszakeresitek azelőtt 0 db incel kérdés volt.


Nagyon irritálóak már ezek az angol kifejezések (femcel, chad, akármilyen színű pill, stb. óvodás szint kb.) aminek semmi értelme azon kívül, hogy a feszültséget generálják és valamelyik nemet utálni kell.



2022. febr. 23. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
87%
Ez sima kötözködés.
2022. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
71%
Én mégis megállom hogy ne fossam tele az összes kategóriát a kínommal. Ezen felül én nem gyűlölöm az összes férfit, sőt férjnêl vagyok 10 éve, a kapcsolatunk is jó, nem verem le rajta a régmúlt porát.
2022. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
38%
#82. Unom hogy mindenki azt hiszi hogy az incelek gyűlölik a nőket. Sosem bántottam egy nőt sem, soha nem írtam kéretlen üzeneteket, nem háborgattam senkit. 2-3 unott troll viselkedéséből ítélsz meg egy demográfiát. Ugyan ez vonatkozik az erőszakra is, volt összesen 4 vagy 5 incel lövöldöző (mindegyikük diagnosztizált autista) és mindenki azt hiszi hogy ez a szabvány és mindegyikünkben vérszomj lappang.
2022. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
69%
#83: Senki nem mondta, hogy az ÖSSZES incel gyűlöli a nőket. Ködösítesz, és mellébeszélsz mint az incelek általában szoktak. De ha szétnézel ezen az oldalon láthatnád, hogy kik azok akit nőket megerőszakolással fenyegetnek, akik a jogaik elvételéről fantáziálnak napi 20 kérdésben. Egyéb külföldi incel fórumok is vannak ahol Elliot Rodger a példakép. Azt a 4-5 lövöldözést is alábecsülöd. Amerikában kifejezetten sok van a laza fegyverviselési szabályok miatt, csak nem látod át a világot a beszűkült incel agyadtól.
2022. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
82%

Vérmes feministaként engem nem zavarnak. Alapból azért járok ide, mert baromi sok szabadidőm van épp. Az incel kérdések meg pont erre jók, mindig ugyanazok a körök, előre lehet tudni már a válaszokat is, meg hogy milyen táborokra fognak szakadni az emberek. Olyan, mint valami sorozat, aminek előre tudni a végét, de azért unlamában nézi az ember ha épp az megy a tévében.

A kérdezők többsége szerintem nem is igazi incel, hanem troll. És van egy-két sérült elme, aki ezt tényleg komolyan gondolja, és csak itt tudja kiadni a benne felgyűlő feszültséget.

2022. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
56%
Az összes incel gyűlöli a nőket. Ha te nem gyűlölöd a nőket és nem nyomod a szokásos kretén incel dumákat, akkor nem vagy az. Ez egy szekta, rég elveszette az eredeti jelentését a szó.
2022. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
26%

"De ha szétnézel ezen az oldalon láthatnád, hogy kik azok akit nőket megerőszakolással fenyegetnek, akik a jogaik elvételéről fantáziálnak napi 20 kérdésben."

Az én voltam aki ezzel fenyegetőzött.

De én nem incel vagyok, szóval nem nyert.

Én viszont nyertem, megyek Oroszországba, ha minden jól megy egy szép napon visszatérek pár roppant kanos ruszki társaságában hozzátok

Ha nem megy olyan jól, akkor is jól jártam, és vélhetően ti is:)

2022. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
26%
Ez az incel üldözés már betegesebb mint maga az incelek..
2022. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!