Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betiltanátok az incel kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró ez ami itt ebben a kategóriában megy már. Csak az incelezést meg az összesküvés elméletekről lehet olvasni és agymenéseket.


Ez valahol 2018 körül kezdődött a jelenség, ha visszakeresitek azelőtt 0 db incel kérdés volt.


Nagyon irritálóak már ezek az angol kifejezések (femcel, chad, akármilyen színű pill, stb. óvodás szint kb.) aminek semmi értelme azon kívül, hogy a feszültséget generálják és valamelyik nemet utálni kell.



2022. febr. 23. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
28%
#49: És ezek az emberek milyen jól jártak, hogy bezárt a Lipót.
2022. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
77%
#50: Én azon vagyok meglepődve, hogy a kurvát engedi.
2022. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudom pontosan melyik szóba futottam múltkor bele, de azóta próbálgatom és nagyon sok korábban tiltó listás szó átmegy. Vajon miért lett enyhítve a kontroll?
2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
93%

50.


És a jelentés után is marad sok, úgyhogy úgy tűnik, hogy kvázi engedélyezve lett. És nem csak itt, hanem sok más fórumon is. Csak rá ne jöjjenek a trollok, mert akkor nagy-nagy színvonalcsökkenés lesz. Májvip volt olyan oldal régen ahol lehetett bármit leírni, olyan is volt sokszor.

2022. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
21%

#48



Azt is leirtam, hogy nem vagyok szazas, hanem 148-as, a #30-as valaszban :)



https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..



Ja igen, es mar 2012-ben is hasznalatban volt az "onkentelen colibatus" kifejezes (Elliott Rodger elott), az akkori idoszak volt, amikor ezt koztudatba hoztuk, de azota sokan lemorzsolodtak mar az aranygeneraciobol......



37F incel

2022. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban még nagyon gyerek voltam, de a trollok, illetve a verbálisan agresszív felhasználók, az anonim oldal és a trágárságszűrő hiánya valóban nem jó kombináció.
2022. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
91%

53.


"Bémegek", "b...tatja", "b...tatva van" és a buzernyák is átmegy. Régen csak a szar ment át, de a szar szerintem nem csúnya szó, nem egy g..ci vagy "az isten b...a széjjel" vagy ilyesmi.


Trágárokból egyedül a b...om alássan-t kedvelem, haverom akcentusával :)

2022. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
69%

"Vajon miért lett enyhítve a kontroll?"



Mert 18+-os kategoria. A tobbinel nem megy at...



37F incel

2022. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
85%

55.


Ott még hiányzott az ikonikus - akkor még "27F Incel" aláírásod. 2012-ben mondjuk én is keményebb troll voltam, igaz csak féllábbal itt, a másikkal a Demotiválón. Szép idők :D

2022. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
89%

55 és vajon hova lettek?

Azért az évek alatt voltak ikonikus alakok. Vajon egyszerűen kinőtték, vagy végül csak találtak valakit?

2022. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!