Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meddig lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig lehetne megjátszani, hogy diplomás értelmiségi vagyok?

Figyelt kérdés

Csak az ágyig kéne eljutnom.

Onnantól meg király lennék.



#király #áldiplomás
2021. júl. 17. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Miért is kellene eljátszani? Jó hülye tyúk lehet, ha az neki a legfontosabb, hogy milyen végzettséged van.
2021. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
aha.. persze. Szexel nem lehet jóllakni, és a rezsit sem tudod belőle befizetni.
2021. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
93%
Ha csak ágyba akarod vinni azzal az illetőt, hogy tanult ember vagy, az egy kicsit gáz. Szerintem minegy a végzettség, ha jól tudod eladni magad.
2021. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Kérd el a diplomáját.

Ha nem mutatja meg hazudik, mert nincs neki

2021. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyig ezek szerint még sosem jutottál el, ahhoz nem kell semmit megjátszani.
2021. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Most tekintsünk el attól, hogy szánalmas vagy. Ha tudsz értelmesen beszélni, helyesen írni, akkor bármeddig. Ismerek diplomásokat, akik egy buszmenetrendet se értenek meg. Nekem csak érettségim van, de olvasott, tájékozott vagyok. Amíg nem kell hosszú képleteket leírni, szóban még csillagásznak, vagy történésznek is elmennék.
2021. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Nálam hamar lebuknál....És hiába vagy jó az agyban, ha nem tudod elvinni a Nőt étterembe, szórakozni, wellneselni, myaralni
2021. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#7

Miért ne tudnálak elvinni egy étterembe?

Csak diplomával a kezemben engednek be?

2021. júl. 17. 13:22
 9/28 A kérdező kommentje:
Sok politikusnak is sikerült hazánkban megjátszani a diplomás, doktorival rendelkező értelmiségit. Végén kiderült, hogy semmi papírjuk nincs. Közben rengeteg embert átejtettek akkor nekem miért ne menne egy pár randi erejéig?
2021. júl. 17. 13:25
 10/28 anonim ***** válasza:
36%

8

Gondolok itt arra, hogyha mondjuk eladod magad diplomásként, közben nem akarsz meghivni stb..., vagy eljönni értem autóval, ott már sántít valami, - ilyenkor azonnal lekoptatom a pasit!


Én speciel, legalabb 3 randi után vagyok hajlandó felmenni a férfihez. HA!!! jó volt az a három randi.

2021. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!