Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Tinderezni gáz?

Figyelt kérdés

Szerintetek mai társadalomban gáz Tinderre regisztrálni?

Nem szeretnék alkalmi kapcsolatokat egyáltalán, én egy komoly lány vagyok.

Szerintetek az leír mindent valakiről ha fent van? Hogy ott keresi a párját?

Egyelőre inkább csak barátkoznék ott, akkor meg ne is regisztráljak?

Köszönöm előre is a válaszokat!

18/L



2022. febr. 26. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

ha nem vagy elhízva akkor lesznek jelentkezők, jó sok hülye kanos férfi. Pár tucat egyéjszakás aztán majd megunod és te is "megtalálod" az igazit ezen a hulladékon!


Sok sikert!

2022. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Azért az vicces, hogy a csajok panaszkodnak, hogy csak szexre használják őket és nincs normális pasi... Miután ők ezeket húzzák be... :D
2022. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mar a kiírásból úgy gondoltam világos, hogy nem egyéjszakás kalandot keresek. Egyébként esdig van egy nagyon normális fiú aki nem szia mizuval írt és intellektuális. Arra meg rájöttem, hogy meg kell válogatni kit húzol jobbra ha esetleg valaki nagyon tiszteletlenül ír vagy tényleg egyéjszakást keres az vagy elintezem két mondattal vagy leválasztom és akkor nem tud velem beszélni.
2022. febr. 28. 03:39
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Hat azért ennél komplexebb módon kene szűrni, mert ez így semmire nem lesz jó.
2022. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
13, Megnyugtatlak minden pasi csak dugni akar, senki nem kíváncsi a nők lelkére.
2022. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!