Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook randiappon hogyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook randiappon hogyhogy rengeteg ázsiai nőmodell profil van magyar vidéki kisvárosokból és mind bókol (pedig alig van más egyezésem), majd agitál hogy WhatsAppra addoljam, utána mi jön, a szerelmem bajban vagyok küldj sok pénzt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 01:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg miért magyarokat és nem pénzes amerikaiakat, németeket, stb. próbálnak meg inkább lehúzni ezzel?
2022. márc. 2. 01:56
 2/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%
Mert itthon vannak még olyan marhák, akik bedőlnek a kamunak. Amerikában meg ugye "mindenki bajbajutott amerikai veterán". 😆😆😆😆
2022. márc. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valaki nagyüzemben tolhatja mert szinte minden nap van több új ilyen profil és már közel 1 éve is valaki panaszkodott hogy mi ez a sok ázsiai modelles kamuprofil.


Hát de ez nem jó magyarázat, minden országban vannak hiszékeny emberek, akkor miért nem a gazdag országokban VPN-ezik az ázsiai modelleket?

2022. márc. 3. 01:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy a magyar férfiak ilyen ostobák.

Amúgy szerintem tényleg van olyan, aki szívesen ideköltözne egy férfihoz, azért itt még mindig jobbak az életkörülmények. Akkor ne pénzt, hanem repülőjegyet küldj neki. Bár a legtöbb szerintem pasi, és csak a pénzre hajt.

2022. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na persze, te is beveszed hogy a 20 érdeklődő ázsiai modellprofil ugyanolyan típusú seggrefeszülős, vagy telefonnnal arctakarós képpel, átlagos kinézetű csávóknak írogatva valódi személy és neki küldöd ha küldesz valamit?
2022. márc. 5. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!