Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férjem több éve edz, de fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem több éve edz, de fél éve szteroidokat kezdett.Hogyan tegyem félre a féltékenységem ha azóta sok edzés képet rak ki facebookra és fiatal lányok szívecskézik be a képeket?

Figyelt kérdés

34F és 30N

Tudom hogy jó alakja van, régebben indult naturál testépítő versenyen is, de akkor még nem szedett semmit.Lehet jogos az irigységem?

Egy gyerekünk van, és picit elhízottnak látom magam.


2022. febr. 21. 19:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Ez semmi, majd 10 év múlva!


[link]

2022. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Nektek semmi nem jó. Máskülönben meg jönne a "férjem mostanában elhagyta magát, csinos 30as nőként úgy érzem többet érdemlek".🤣🤣
2022. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem a szteroidok jobban zavarnának, mint a rajongói.
2022. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Aztán nehogy probléma legyen a cerkával.
2022. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
1. és 2. megmondta a tutit!
2022. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Akik 1#-est lepontozták: tessék valamit felmutatni, ami miatt érdemes veled maradni :*
2022. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
6: persze, majd még könyörgünk a kapuzárási pánikos gyökereknek :D amelyik nekiáll fiatal lányokat hajkurászni házasként, azt hadd vigyék 🍻
2022. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

#6: Mutasson fel valamit ő, amiért érdemes vele maradni. A szteroid zabálás nagyon nem ez a kategória.

10 év múlva nem motorozni fog, hanem mindenféle egészségkárosodást összeszedni. Mint hazánk öregedő pasijaink nagyobbik része,.

2022. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább az egészsége miatt aggódnék, de nagyon! Veseelégtelenség, anyagcserezavar es társai.. majd járhat dialízisre… sosem értettem, hogy emberek miért ilyen hülyék…! A nőkkel kapcsolatos kereteket pedig az elején tisztáznám vele. A vonzás irányodba nem azon a pár kiló feleslegen múlik! Női erő, kisugárzás a lényeg!
2022. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

"Egy gyerekünk van, és picit elhízottnak látom magam."


Nekem ennyi elég is volt. :D Szerintem bebeszéled magadnak.Az egész facebook erről szól.Egyszerű a megoldás,nem kell feljárni rá.

2022. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!