Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egyéjszakást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egyéjszakást összehozni?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim, de csak velük szexeltem. Soha senkit nem szedtem fel egyéjszakásra. Kapcsolatra most is tudnék, de így nagyon lassan nő a body count-om. Másnak ennyi idősen már 30-50 nő volt meg, nekem egyjegyű a szám. Emiatt kezdek nagyon elkeseredett lenni, mert valljuk be, az egyéjszakásozós férfiak többet érnek a csak kapcsolatban szexelősöknél. Ők néhány óra alatt pár italért kapják meg, amit más több hónapos udvarlásért. A nők is lenézik a kevés tapasztalattal rendelkező férfiakat.

2022. márc. 3. 09:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Mókás kisfiú vagy.
2022. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 3. 09:30
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Ha egy nő volt 100 pasival, akkor az nálad jópont lenne a jövőben? Ha a válasz nem, akkor ez fordítva is igaz!

2022. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmas vagy. Csoda hogy ilyen hozzáállással egyáltalán van csajod.
2022. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3 Nem. A két nem sose volt egyenlő. A tapasztalatlan nőt nem bántják ezért, a férfiakat kinézik.
2022. márc. 3. 09:50
 6/30 A kérdező kommentje:
4 Nálam sokkal rosszabbaknak sokkal több volt. Lehetsz akármilyen hópihe lelkű, a lányokat nem fogod érdekelni.
2022. márc. 3. 09:51
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy mondod, általános a megvetés. Tegnap például kidobtak egy étteremből, amikor kiderült, hogy nincs meg a szükséges body count-om.
2022. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
5: de, egyenlő. Csak egy hozzád hasonló hímsoviniszta barom mond mást. Én férfi vagyok. Te csak egy kis pöcs.
2022. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

#6: ettől csak még szánalmasabb lettél. Lehet, hogy te nem érdekled a lányokat, mert csak egy húsdarabként kezeled őket. De azok a kis lúzerek, akinek a nők csak a "bodycount" novelésére kellenek, soha nem is fognak kelleni a Nőknek.

Szekunder szégyenérzetet okozol minden férfinak is ezzel.

2022. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Aha, szóval azt állítod, hogy minél jobb ember egy férfi, annál jobban kell a nőknek és minél rosszabb, annal kevésbé? A való élet ezt mutatja?

A sértegetés titeket, "erkölcsös" embereket minősít, nem süllyedek odáig, hogy reagáljak.

2022. márc. 3. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!