Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egyéjszakást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egyéjszakást összehozni?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim, de csak velük szexeltem. Soha senkit nem szedtem fel egyéjszakásra. Kapcsolatra most is tudnék, de így nagyon lassan nő a body count-om. Másnak ennyi idősen már 30-50 nő volt meg, nekem egyjegyű a szám. Emiatt kezdek nagyon elkeseredett lenni, mert valljuk be, az egyéjszakásozós férfiak többet érnek a csak kapcsolatban szexelősöknél. Ők néhány óra alatt pár italért kapják meg, amit más több hónapos udvarlásért. A nők is lenézik a kevés tapasztalattal rendelkező férfiakat.

2022. márc. 3. 09:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

#10: a tények megállapítása nem sértegetés. Akkor lenne sértés, ha olyat írnánk, ami nem igaz.

Igen. A való élet azt mutatja, hogy a Nők sokkal inkább vágynak Férfiakra, mint őket kizárólag szexuális tárgyként kezelő beképzelt kis pöcsökre.

2022. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A stílus maga az ember, köszönjük a bemutatkozásod! :)

A gond csak az, hogy te egy rózsaszín álomvilágban élsz. Ha ez lenne a valóság, amit mondasz, akkor nem léteznének egyéjszakások, bántalmazó kapcsolatok, szexkapcsolatok.

2022. márc. 3. 10:10
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

12:

"akkor nem léteznének egyéjszakások, bántalmazó kapcsolatok, szexkapcsolatok."


Ez lenne a vágyott célod, jól értem, hogy így szeretnéd kivívni a megbecsülést?

2022. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

#12: elhiszem, hogy rosszul esik ha szembesítenek a rossz tulajdonságaiddal. Erről én nem tehetek.

Nem élek álomvilágban. Senki nem állította, hogy nem léteznek egyéjszakás kalandok, bántalmazó- vagy szexkapcsolatok. Csak épp nem az az általános.

Gyilkosok is léteznek, jó sok van belőlük a börtönökben. Ezzel az erővel mondhatnád, hogy az emberek gyilkosok, és rózsaszín ködben élek ha azt gondolom, nem azok. Csak vannak köztünk, kis százalékban gyilkosok is.

Amit írtam, hogy a Nők Férfiakra vágynak (nem véletlen a nagybetűs kezdés, ha érted...), az az általános. Attól, hogy létezik más is, az nem cáfolat.

ez pont olyan, mint ha az írtad volna, a nők imádják az anális szexet. Mert attól, hogy vannak közöttük akik szeretik (szintén nem ez a többség), még nem lesz igaz, hogy a nők szeretik.

2022. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Rossz ember vagyok, de nem bántalmazó. Egyéjszakásra viszont szükségem van. Nálam rosszabbul kinézők is kiérdemelték valahogyan. Elárulom, nem a belső értékeikkel.
2022. márc. 3. 10:22
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

15: ha már megvan a válaszod, akkor minek írtad ki a kérdést?

Egyszerű: nézz ki úgy, ahogy azok.

2022. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem szembesítettél te senkit semmivel, csak játszod a pszichológust és azt hiszed, a csúnya szavaktól jobban igazad lesz. Mint a 12 évesek, amikor felnőttet próbálnak játszani. :)

A többi amit írtál, az mind igaz, csak a konklúzió téves. A nők kisebbsége értékeli a tiszteletet és a megbecsülést. Akad ilyen, de ritka. Ne tegyünk úgy, mintha az egyéjszakásnál a lélek számítana, mert ez álszentség. Trükkök és fortélyok kellenek. A kérdésem erről szól.

2022. márc. 3. 10:29
 18/30 A kérdező kommentje:
16 Mert nincs meg a válasz. A külső nem minden, módszerek is kellenek.
2022. márc. 3. 10:30
 19/30 anonim ***** válasza:
Más fogalmatlan fickók egy rakás pénzt fizetnek mindenféle elbaltázott pua képzésekre, te meg itt spúrkodsz? Nyisd ki a pénztárcád, keress egy mestert és kezd el inni a szavait.
2022. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A pua átverés.
2022. márc. 3. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!