Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korombeli lányok! Ti hol ismerkedtek? 24/L

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit keresel attól függ, meg h egyáltalán létezik-e az
2022. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A korodbeli lanyok mindenhol ismerkednek...
2022. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
mármint mindenhol ugy tesznek mintha ismerkednének, közben csak szórakoznak mindenkivel
2022. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Mindenhol, kivéve a netet.
2022. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem ismerkedem direkte, de mindenhol jönnek szembe lehetőségek. Kiterjedt kapcsolati háló a lényeges, így könnyű a munkahelyi, baráti, egyetemi közösségben, bár engem tömegközlekedéssel is találnak meg ilyennel.😂
2022. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

5.-re.


"...a munkahelyi, baráti, egyetemi közösségben..."


A legtöbb ember itt qúrja el.


ALAP, hogy melóban nem ismerkedünk. Barátságot sem teszünk tönkre. Az egyetem meg belterjes.

2022. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

#6:


Egy 8/12 karú egyetem nem hiszem, hogy olyan belterjes lenne, hacsak nem a Tan Kapujára gondolsz. :D


A munkahelyet amiatt írtam, mert valahol a vevőkkel is lehet ismerkedni. Pl. diákként vannak olyan szórakozóhelyek, ahová mehetsz egyetemistaként hétvégente pultosnak/bartendernek.


Barátokra pedig én sem szoktam menni, viszont az ismerőseik, akik random hozzánk csapódnak néha, nem ilyen tabuk szerintem.

2022. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"A munkahelyet amiatt írtam, mert valahol a vevőkkel is lehet ismerkedni. Pl. diákként vannak olyan szórakozóhelyek, ahová mehetsz egyetemistaként hétvégente pultosnak/bartendernek."


Magára valamit is adó nő nem kezd a személyzettel. És normális helyen a személyzetnek tilos is ismerkedni a vendéggel.

Nem egy helyet tudok, ahonnan repül a pultos, pincér, kidobó ilyenért. Helyesen.

2022. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
#8: Magara valamit is ado ember nem attol lesz valaki, hogy te annak tartod... :D
2022. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehol :D Egyetemista vagyok, de minimális a szakomon a fiúk száma (pláne azoké, akik heteroszexuálisak és szinglik), más szakosokkal pedig szinte nem is találkozom. Járok sportolni, de oda általában csak lányok járnak. Aztán ennyi, máshová nem is járok, max. könyvtár, kávézó és hasonlók, de ilyen helyeken nem szokás ismerkedni. A neten és appokon próbáltam, de nem nekem való. Úgyhogy nem ismerkedek sehol gyakorlatilag.
2022. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!