Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az incel mozgalom célja?

Figyelt kérdés
Ez az ami nem tiszta nekem. Lehetőleg incelek válaszát várom.

2022. márc. 10. 23:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
6%
Az én célom a 90 -es években tapasztalható nemek közti egyenlőség helyreállítása. Nem fog megvalósulni a közeljövőben, így lassan tervezem, hogy teljesen kiszállok a témából. Egyelőre nem sikerült.
2022. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
#1 mit értesz egyenlőség alatt? Milyen szempontból nem valósul meg?
2022. márc. 10. 23:18
 3/53 anonim ***** válasza:
98%
A 90-es években sem volt egyenlőség, pubi.
2022. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
65%

Nincs "incel mozgalom".


A nemek közötti egyenlőség helyreállítása valóban jó lenne, mert a nők mindenhol hátrányban vannak.

2022. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

"Az én célom a 90 -es években tapasztalható nemek közti egyenlőség helyreállítása. "


EZ valami romantikus elképzelés vagy saját tapasztalat.

Ha utóbbi, akkor vagy már vagy 50 éves. Mit akarsz? A piphusikról már lekéstél. 50-es nőt meg találsz, ha normális vagy.

2022. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
29%

Nincs ilyen mozgalom és nincsenek célok sem. A nők pedig nincsenek hátrányban, nem kéne hülyeségeket terjeszteni.


Egyenlő jogokkal élnek, szavazhatnak, tulajdonuk lehet, karriert építhetnek és átlagosan 7 évvel tovább élnek mint a férfiak.

2022. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%

6!

Akkor elárulnád, hogy mi a bánatért kapok 50 ezerrel kevesebb fizetést ugyanazért a munkáért, amit egy férfitársam is dolgozik?

2022. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
11%

Nincs olyan hogy "incel mozgalom". Pont elég szarul esik hogy ugyanolyan ember vagyok mint mások, nekem mégse jut barátnő vagy akár csak egy randi, miközben más ugyanilyen embereknek meg van 50 is 30 éves korukra. Igazságtalan a sorstól, ennyi. Ez nem mozgalom, pont hogy az lenne a jó ha nem kéne ilyen embereknek lenniük és mindenkinek jutna partner.

A női "egyenjogúságról" meg annyit, hogy ők nem egyenjogokat akarnak, hanem előjogokat. Pl. valamiért azért egyikük sem küzd hogy a nők is mehessenek aszfaltozómunkásnak, bányásznak, kukásnak, buszsofőrnek, vagy épp kötelező katonai szolgálatra (sok országban van a férfiaknak igen, a nőknek nem).

2022. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
9%
7: Férfiként meg se kaptad volna azt a vezetői pozit.
2022. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%

"Pl. valamiért azért egyikük sem küzd hogy a nők is mehessenek aszfaltozómunkásnak, bányásznak, kukásnak, buszsofőrnek, vagy épp kötelező katonai szolgálatra"


A férfiak sem akarnak ilyen munkákat. Az megy ilyenre, akinek nincs más választása. Takarítani meg férfiak nem mennek.

2022. márc. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!