Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek az incelekről, meg úgy önmagában véve az incel mozgalomról?

Figyelt kérdés
Azért őket kérdezem, mert nekik van a legnagyobb rálátásuk arra, hogy milyen férfiként a társkeresés.

2021. nov. 19. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%

Létezik ez a mozgalom? Vagy csak egy tucat siránkozó trollról beszélünk? nincs egy kicsit elnagyolva?


nekik mindenre IS van rálátásuk és mindenhez IS értenek.

2021. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem baromi vicces és valahol cuki, hogy olyan témában (nők, kapcsolatok) osztják az észt, amihez saját definíciójuk alapján sincs a világon sem közük, sem tapasztalatuk.

Egy csapat egymást hergelő, fórumharcos lúzert mozgalomnak nevezni meg barokkos túlzás. Persze, van pár felkent bolond, aki youtube-on hirdeti az igét a nála is nyomibbaknak, de hát a kognitív disszonancia a legjobb táptalaj.

2021. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
94%
Nincs velemenyem roluk. Felnoni keptelen gyerekek. Ebbol bizony nem lesz mozgalom.
2021. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
88%

A kedvenceim tőlük:

- "Teljesen legitim, hogy én ekkora frusztrált állattá alakultam a szexuális kielégítetlenségtől, de a nőket tartom ostoba ösztönvezérelt lényeknek, amiért számukra vonzó férfiakat választanak."

- "Bár életemben nem volt semmi kapcsolatom nőkkel, sokkkkal jobban vágom a párkapcsolat, házasság és gyerekvállalás dinamikáját és buktatóit, mint bármeliyk nős férfi".

- MGTOW: "én annyira kivonultam az egész témából és annyira ignorálom a nőket, hogy a teljes identitásomat a hozzájuk való viszonyulás jelenti, ez az egyetlen témám minden platformon. Egyúttal ABSZOLÚT saját döntésem a szingliség, nem az van, hogy a kutya sem kíváncsi rám".

- "Ahhoz az alapvető koncepcióhoz is ostoba vagyok, hogy mindenki akkor, ahogy és a szerint választ vagy nem választ magának párt, ahogy csak akar. Szerintem a párkapcsolati piacot (lol) rendezni kellene, de ha bárki megkérdezi, mit értek ez alatt és van-e bármi ötletem, ami nem korlátozza a nők alapvető emberi jogait, akkor nem tudok érdemben válaszolni".

- "Még abból sem esik le, hogy egy idióta vagyok, hogy úgy is beszélek, mint egy idióta, mert a szektám annyira pürésítette az agyamat, hogy szerintem nem röhejes a Chad, Stacy, simpelés, bármielőtag-pill, bármielőtag-maxxing, Oofy-doofy kifejezés egyike sem".

2021. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
25%

Akkor most én is kitegyek egy kérdést hogy: nők, mi a véleményetek a femcel mozgalomról?

Mert látunk itt szerencsétlen sorsú nőket is bőven, akik szegények olyan rondák, vagy önbizalomhiányosak hogy képtelenek bármilyen férfit is fogni maguknak.

De ha a szerencsétlen egy pöccsel a lábai között született meg, akkor mindjárt nem áldozat, hanem egy nőgyűlölőnek meg minden mocsoknak elhordott szörnyeteg aki képtelen "felnőni"

Remélem a ti kölykeitek is átélik majd ezt a tragédiát, amit az itt siránkozó férfiaknak és nőknek át kell élni! Megérdemelnétek

2021. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
81%
Sok incel tökéletes példa arra, hogy "fejben dől el minden." Teljesen normális külsővel és körülményekkel építenek maguknak olyan mentális gátakat amelyekkel elzárják magukat a nőktől.
2021. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a témát csak itt fújják fel ennyire. Egy normális hírportálom, pl.HVG-n elő sem fordul ez a szó, még a kommentekben se. Ha random emberektől megkérdeznéd az utcán hogy mit jelent, 95%-uk csak pislogna.
2021. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
12%

"Teljesen normális külsővel és körülményekkel építenek maguknak olyan mentális gátakat amelyekkel elzárják magukat a nőktől."

A mentális gátak velünk születettek (akárcsak a külső) és az élettapasztalatok rögzítették tökéletesen az emberbe.

Ez a világ pedig jól védi ezeket a mentális gátakat, mert egyszerűen nincs semmi ami reményt adhat ezeknek az embereknek.

Remény nélkül pedig nincs motiváció, motiváció nélkül nincs fejlődés. Fejlődés nélkül pedig nincs eredmény.

Latjátok baszki, önismeret, több van bennem mint bennetek önkéntes pszihológusokban valaha is volt, és pont ezért tudom hogy nincs igazatok egy percig sem

2021. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
90%

#5: "nők, mi a véleményetek a femcel mozgalomról?"


Van ilyen? Linkelj már légyszi önmagukat femceleknek nevező emberi lények által indított fórumokat, szintén ugyanilyen youtuberek csatornáit, ilyen témájú, saját külön fogalomtárat és nézetrendszert alkotott bloggerek témába vágó posztjait, nemzetközileg ismert "arcaikat" (mint amilyen az inceleknél Elliot Rodger volt például).

2021. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
79%
Egy pszichológus és egy terápia talán segítene rajtuk.
2021. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!