Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes incelek miért másoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért másoktól várják a megoldást?

Figyelt kérdés

Többször olvastam, hogy az államtól várják el hogy megoldja a problémáikat..hogy utaljon ki nekik nőket, hozzon be 3. világbeli nőket, esetleg szabályozza úgy a társkeresést hogy nekik előnyös legyen. De úgy vettem észre, hogy egy szalmaszálat se tennének keresztbe, hogy ők előrébb jussanak. Nem írnak rá egymásra, nem szerveznek közösségi találkozókat, nem hallatják a hangukat a médiában...csak anonim oldalakon panaszkodnak.


Nem pártolom egyik elképzelést sem, amiket véghez akarnak vinni..csak nem értem, hogy így hogy akarnak egyről a kettőre jutni?



2022. márc. 18. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Nézd a nők is sirnak h a faszik fizetése több, de egyik sem vállalna túlórát, nem tenne több értéket a munkájába, reszelgetik a körmüket és sipitoznak h bezzegaférfiaktöbbetkeresnek.


Vagy ne szóljon hozzájuk senki sehol, aztán sirnak h nem szól hozzájuk senki.


Tehát ez nem kifejezetten egy réteg problémája, általánosan van jelen a felelősségvállalás hiánya, gyermeki szinten vannak rengetegen, nézd meg mit csinálnak, sirnak ha nem kapnak meg valamit, megsértődnek, illetve ha szóba kerül h esetleg tenni kellene valamit azért amit akarnak, na azt már nem mert nekik jár, akár az "állam által leosztott nők" akár mr right now betoppanása. Legyen elég h ők csak léteznek, mindenki nyalja az ő seggüket, kishercegek és hercegnők világa ez egyre jobban. Fel kéne nőni lassan..

2022. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

"Többször olvastam, hogy az államtól várják el hogy megoldja a problémáikat"



Az allam ennel nagyobb bajokat sem old meg, tehat minden incelnek uzenem, hulyeseg az allamtol segitseget varni, nem fog segiteni. Mi, csak magunkon tudunk segiteni, senki mas nincs velunk, csak mi magunk.



"hozzon be 3. világbeli nőket"



Ha legalabb megkonnyitene, hogy behozzunk magunknak, az mar nagy segitseg lenne :)



"nem szerveznek közösségi találkozókat"



En, ha most 10 evvel fiatalabb lennek, megszerveznem....



37F incel

2022. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

"Mi, csak magunkon tudunk segiteni, senki mas nincs velunk, csak mi magunk."


De ti szart se csináltok azon kivül h itt rinyáltok ember :D

2022. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Nagy a szethuzas, sajnos :(



37F incel

2022. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Oké, te mit teszel h ne legyél incel?
2022. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Az importálós elosztós chadezős trollokat én is kiűzném a világból, de sokszor az az érzésem, hogy csak a "valódi incelek" lejáratására vannak ezen az oldalon trollkodásként.

Amit viszont támogatnék akár állami szinten is, hogy legyenek közösségépítő programok, (nyári táborok, koncertek, ismerkedős esték, rapid randik, akármi) amik elősegíthetnék az ismerkedést.

Valamint az állam az egyedülállóakat is segítse akár saját lakás, akár bármilyen más szempontból. Hogy ne az legyen, hogy a 2 gyerekes családokat ösztönzik 4 gyerek vállalására adóvisszatérítéssel, lakáskedvezményekkel támogatás támogatás hátán miközben az egyedülálló gyermektelentől csak az adót vonják agyba-főbe 0 kedvezménnyel, hogy még véletlenül se legyen megfelelő háttere családalapításhoz.

2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy másoktól. Hanem tenniük kéne ők maguk.
2022. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Na valahogy az 5-ösre nem akarózik megjönni a válasz, érdekes nem?
2022. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem várok senkitől semmilyen megoldást, mivel nincs.

Nem tudok sajnos újra megszületni egy jobb testben, jobb genetikai háttérrel, de még csak fiatalabb sem leszek már.

2022. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem "nyivákoltam", válszoltam.egy kérdésre.

És ó nagy bölcs szerinted mi lenne "hasznos" te nagy megmondó ember?

2022. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!