Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lenne érdemes ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni mivel nem az én világom. Társkeresőket próbáltam de nem igazán tudnék róla pozitívan nyilatkozni. Az utcán, kávézókban és hasonló hétköznapi helyeken valahogy tolakodónak és erőltetettnek érzem de lehet csak nem vagyok elég magabiztos hozzá. Munkahelyem kizárva(nincsenek lányok), egyetemre meg nem járok.


Szerintetek el kéne mégis járnom bulikba vagy erőltessem a társkeresőket vagy talán próbálkozzak a hétköznapi helyekkel esetleg van valakinek más ötlete?


21f


2022. márc. 19. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
Tinder a legjobb, ha jól nézel ki. Ha meg nem, akkor túl sok értelme nincs élőben se. Szórakozóhely ugyanolyan mint Tinder, szép embereknek territóriuma. Ha nem ment eddig se, akkor olvass a sorok között. Külsődön férfiként sokat nem tudsz javítani, úgyhogy inkább próbálj meg anyagilag fejlődni. Sokat. Nagyon sokat. Havi 7-10 milliós nettó bevétellel már bárkit meg tudsz kapni.
2022. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%

Oké, nem szereted a bulikat, mondjuk, hogy megértem, már amennyiben ez az "ereszd el a hajamat" típusú szituációktól való menekülés részedről.

Viszont! Kérdező: mennyire szeretsz emberekkel "vegyülni"? (Sok ember között lenni, eközben ilyen-olyan csevegéseket kezdeményezni idegenekkel, stb. Az angolban "mingle".)

2022. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Legyen pénzed is.
2022. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1 Inkább csak átlagosnak mondanám magam, és a pénzel kapcsolatban nem is akarom a "fél életemet" rá tenni, hogy jól keressek azért, hogy legyen valakim aki a pénzem miatt "szeret" de persze ez is egy megoldás de jelen pillanatban nem vagyok ennyire elkeseredve, hogy ilyen irányba haladjak.


#2 A kérdésedre a válasz: semennyire, nem érzem magam jól tömegben, csevegés meg hát öszintén nem az erősségem a semmiről nem tudok beszélgetni de egy közös témában azért elboldogulok.

2022. márc. 19. 22:54
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

"nem érzem magam jól tömegben, csevegés meg hát öszintén nem az erősségem a semmiről nem tudok beszélgetni de egy közös témában azért elboldogulok"


Akkor már megbocsáss, de miért a "hol" a legfőbb problémád? Miért nem a "hogyan"? Talán el kellene fejleszteni magadat ezen a téren, nem gondolod?

2022. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Igen talán ki kéne bővítenem a kérdést de ezen kérédésre hogy "hogyan" szerintem nem lehet érdemben válaszolni mivel amennyi nő annyi féle képpen persze biztos van egy "tuti" ami a lányok nagyobb részénél beválik például a pénz de persze ha valakinek van egy tuti tippje szívesen meghallgatom.


Másrészt jelenleg is fejlesztem magam de elég nehéz találni értelmes beszélgető partnert aki nem tűnik el egyik pillanatról a másikra de ezt is megértem én sem szívesen beszélgetek olyannak/olyanról ami nem érdekel de a lényeg rajta vagyok az ügyön.

2022. márc. 19. 23:17
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor talán először általában véve mindenféle emberrel kellene gyakorolni, nem csak lányokkal, ha ennyire kezdő vagy a szemtől szembe kommunikációban.
2022. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

"biztos van egy "tuti" ami a lányok nagyobb részénél beválik például a pénz"


Te ezt tutira elhiszed?

2022. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8 Oké ha nem is a nagyobb részénél de azért egy jelentős részénél úgyvélem igen.
2022. márc. 19. 23:23
 10/28 A kérdező kommentje:
#7 Rajtaleszek
2022. márc. 19. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!