Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan érdemes ismerked...

Deadspacefan kérdése:

Hol és hogyan érdemes ismerkedni/barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves fiú vagyok és az lenne a kérdésem, hogy hol érdemes komoly kapcsolatot keresni? Személyesen nem nagyon tudok ismerkedni, bár nem is tragikusan, digitálisan nagyobb esélyem lenne. Bár sokkal jobban szeretem a személyes beszélgetéseket digitálisan olyan személytelen minden. Hol érdemes keresni komoly kapcsolatot? Egyáltalán vannak még korombeli értelmes, hűséges lányok? Ha személyesen, akkor hol lenne érdemes? Ha digitálisan, akkor?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2021. nov. 7. 20:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Itt a legjobb, de sajnos itt mindenki fiú!
2021. nov. 7. 20:52
 2/11 anonim válasza:

Válaszd ketté! Vagy értelmes, vagy hűséges!

18 évesen éld az életed. Hűséges lenni ráérsz majd ahhoz, akiről tudod hogy megérdemli!

2021. nov. 7. 20:54
 3/11 anonim válasza:

Ugye nem máris családalapításra gondoltál? Ahhoz még szerintem túl fiatal lennél.


Nagy csalódás lenne számodra, ha a lány szüleinek KOMOLY ELVÁRÁSAIVAL találkoznál máris - ugyanis elszámoltatnának MINDEN EGYES FILLÉREL!!!


Három élet is tönkremehetne azért, mert esetleg nem vagy elég szakképzett ahhoz, hogy felvegyenek valahova és megtartsanak állásba...


Azt pedig nem nagyon lehet elvárni, hogy esetleg életük végéig a szüleid segítsenek. Bár még szerintem csak alig középkorúak lehetnek...

2021. nov. 7. 21:10
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ki beszélt itt egyből családalapításról?:D

Csak egy komoly kapcsolatot szeretnék, nem azt mondom, hogy most azonnal, hanem csak annyit kérdeztem, hogy hol érdemes majd próbálkozni.

2021. nov. 7. 21:16
 5/11 anonim válasza:
1-es itt azért nem csak fiúk vannak!
2021. nov. 7. 22:57
 6/11 anonim válasza:

Akkor valamelyik egyházi közösség lesz a megfelelő pártalálási közeg számomra.


(Még váratlan teherbeesés esetén is tudnak lelki gyógyírt mindkettőtöknek...) Mert ha szexelni IS szeretnél, ott egy harmadik ÉLET bizony megjelenhet, akárhogy vigyázol!


Sok sikert kívánok! :)


3-as válaszoló voltam.

2021. nov. 7. 23:05
 7/11 anonim válasza:
#5 de olyan lányok sem akik itt ismerkednének.
2021. nov. 8. 07:35
 8/11 Mathus válasza:
a kérdésre: menj egyetemre, ott vannak bőven lányok. meg okosabb is leszel. ismerkedned sem nagyon kell, csak győzz közöttük válogatni.
2021. nov. 8. 11:39
 9/11 anonim válasza:

Szerintem a netes keresést el is felejtheted.

Éretlen ez az ország/világ a netes ismerkedéshez. Csak nézd meg a tinder és társait. Nagyon gáz, mert a magamutogatásról szól és nem a valódi ismerkedésről.

(Elnézést a kivételektől, akik netes keretek között találták meg a párjukat.)


Persze személyesen sem egyszerűbb a helyzet, ha normális valakit szeretnél, mert elég kevés az olyan helyszín, ahol kultúrált körülmények között lehetne ismerkedni. Az iskola, egyetem lehet ilyen helyszín, ahogy előttem is írták. Az már eleve jó helyzet, ha olyanok vannak a közeledben, akik hasonló érdeklődésűek mint Te.

Viszont az is igaz, hogy annyi idősen mint Te, sokkal inkább a nősüléshez, családalapításhoz szükséges önálló egzisztencia megszerzése kellene, hogy a legfontosabb elfoglaltságod legyen. Az ismerkedés is könnyebben megy, ha már vagy "valaki" az életben és itt főleg az anyagiakra gondolok, mert ebben a világban a pénzhez - mint istenséghez - imádkozik mindenki. Igen, még az úgymond normális nők is.

2021. nov. 8. 17:46
 10/11 anonim válasza:

Nekem egyhazi kozossegem lesz es varom az ilyen szerencsetleneket,akik majd minden honapban keadjak a fizetesuk 90%-at nekem adomanykent. Keszpenzben.

Cserebe beszelgethet a tobbi eletkeptelen gyulekezeti taggal.


Vasarnaponkent van istentisztelet /mise ,ahol a dobozba kell tombi az adomanyokat.


Aztan rendszeresen osszeulhettek kocsmazni,ahol a maganugyeidet kikerdezik es utana azzal zsarolnak,ha nem adod le a fizetesed…

2021. nov. 9. 02:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!