Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lenne érdemes ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem járok bulizni mivel nem az én világom. Társkeresőket próbáltam de nem igazán tudnék róla pozitívan nyilatkozni. Az utcán, kávézókban és hasonló hétköznapi helyeken valahogy tolakodónak és erőltetettnek érzem de lehet csak nem vagyok elég magabiztos hozzá. Munkahelyem kizárva(nincsenek lányok), egyetemre meg nem járok.


Szerintetek el kéne mégis járnom bulikba vagy erőltessem a társkeresőket vagy talán próbálkozzak a hétköznapi helyekkel esetleg van valakinek más ötlete?


21f


2022. márc. 19. 22:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Ez, amit a programozásról írtál, érdekes (legalábbis nekem), és nagyon jó készségfejlesztő terület és tevékenység (bár az is biztos, hogy nem kimondottan az emberi kapcsolatteremtés terén).
2022. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20 Habár van mikor viszonyítom magam másokhoz és tudom, hogy ez nem jó de ebben az esetben nem erről szól szimplán azért írtam, hogy hátha lesz egy viszonyítási alapja másnak például annak aki kérdezte.


#21 Ezaz hiába érdekel most ebben az esetben sajnos nem tudom használni de örülök hogy érdekesnek találtad.

2022. márc. 20. 01:42
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vannak olyan már meglévő képességeid, amelyekből kiindulva kellemes társasági ember válhatnak belőled, és sikereid lehetnének a nőknél is, DE ezeket a képességeket az eddigiekhez képest radikálisan MÁSKÉNT (az átlagos gondolkodású ember számára esetleg meghökkentően másként) kellene használnod.
2022. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
11%

"Habár van mikor viszonyítom magam másokhoz és tudom, hogy ez nem jó de ebben az esetben nem erről szól szimplán azért írtam, hogy hátha lesz egy viszonyítási alapja másnak például annak aki kérdezte."


Köszi, nem kell előre kiszolgálni engem, már csak azért sem, mert nekem teljesen másfajta, ha úgy tetszik, saját gyártmányú viszonyítási alapjaim vannak, nem olyan, mint az emberek többségének.

2022. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#23 Örülök, hogy így látod és megteszek mindent, hogy fejlődjek ebben habár még vagy kétszer át kell gondolnom, hogyan is.


#24 Rendben legközelebb mégegyszer meggondolom, hogy adok e viszonyítási alapot vagy sem.

2022. márc. 20. 02:06
 26/28 anonim ***** válasza:
#25: javaslom a neurolingvisztikus programozást. Különösen Richard Bandler könyveit.
2022. márc. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
#26 Köszi az ajánlást, meg fogom nézni.
2022. márc. 20. 02:27
 28/28 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok mint te kérdező csak 25 éves...
2022. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!