Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan fontos néhány ember szerint, hogy az embernek legyen párja?

Figyelt kérdés
Bár 33 éves vagyok, de szuper jól elvagyok egyedül. Mindig is magam éltem, már egyetemista koromban is. Minden napra jut valami teendő, a szabadidő is hamar eltelik. Szóval elvagyok a hobbijaimmal. Fizetésem az van annyi, hogy egyedül szűkösen, de fixen kijövök belőle, bár autóm nincsen. És nem, nekem egyáltalán nem hiányzik a szexuális élet, meg a társaság sem.
2022. márc. 20. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom te aromantikus vagy. Más meg romantikus, igényli a társat.


Mindenki más, egyéni igényekkel.

2022. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem hiányzik, akkor miért kattogsz ezen, miért írsz ki róla kérdést, miért foglalkozol egyáltalán vele, miért akarod tudni, hogy más szerint miért olyan fontos, ha téged nem érdekel??
2022. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Azok mind pozitív életszemléletű valakik, aki szerint e nélkül nincs élet, mégha 20 válás is vót máár közben.
2022. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Téged is érdekel a dolog, különben nem írtad volna ki a kérdést.

Akkor is érdekel a dolog, ha csak olvasgatod ezt a rovatot.

ha valóban nem érdekelne, abszolút nem foglalkoznál vele.

Biológiailag úgy vagyunk kódolva, hogy vágyunk egy társra, ösztönösen bennünk van a késztetés, hogy a génjeinket tovább örökítsük.

Ez ellen nem tehetsz semmit, maximum elnyomhatod, de hosszú távon úgysem fog sikerülni.

Szóval ne hazudj önmagadnak.

Elvagy egyedül oké, de valójában téged is hajt szexuális vágy, szerintem nagyon nagyon kevés az olyan ember akiben ez valójban nincs jelen.

2022. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azért fontos, mert jobb lesz tőle az életem. Szeretek szexelni, jól esik, hogy törődnek velem, időnként kiszolgálnak, bármilyen problémát meg tudunk beszélni és könnyebb megoldást találni, bármikor számíthatok rá és fordítva, ha szükségem van rá elkísér, boldoggá tehetek valakit.


Mellette ugyanúgy van életem, hobbim, találkozom barátaimmal, azt csinálom amit szeretek, a párom egy plusz lehetőség az életemben.

2022. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!