Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha valakinek 19 évesen még nem volt kapcsolata? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves lány vagyok és még sosem volt kapcsolatom és kissé kétségbe vagyok esve. Több emberrel is randizgattam,próbálkoztam de a végén mindegyik visszautasított engem. Rossz emberekkel hozott össze a sors? Vagy túlságosan szeretném és azért nem jön össze? Volt aki barátzónába tett pár randi után pedig nagyon jól alakult,volt aki csak szexet szeretett volna de még senki nem akart tőlem semmi komolyat:( kezdem úgy érezni hogy engem nem lehet szeretni,ennyi csalódás után

2022. márc. 27. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen.
2022. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, normális kapcsolatom nekem se nagyon volt annyi idősen.
2022. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Megfeleő partnert komoly kapcsolathoz, minden korosztályban nehéz találni. Ne legyél elkeseredve, van még időd bőven. Miért ne lehetne szeretni? A legrosszabb embereket is szereti valaki! A gyilkosokhoz is mennek a börtönbe, látogatni. Maffiózóknak is van szerelmük..:D

Akkor téged miért ne lehetne szeretni? Mindenkit lehet valamiért!:)

2022. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19-21 évesen én is nagy "pofáraesésnek" éreztem a csalódásokat, visszautasításokat, de így utólag meg csak röhögök az egészen.

Nem veszítesz semmit az értékedből, ha nem fekszel össze fűvel-fával, sőt...

Meg gondolj bele, hogy ha még ilyen fiatalon ki is tudsz alakítani egy komolynak tűnő kapcsolatot, akkor mi a garancia arra, hogy tartós is lesz?

Abban az életkorban még mindenki csak próbálgatja a "szárnyait", keresi a helyét, ami sok-sok újdonsággal és lemondással jár (beleértve a kapcsolatokat is), mert ekkor kezdődik még csak igazán az élet... :,D

2022. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az, egyedül fogsz meghalni.
2022. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, kicsi lány. Most ez közhelyesen fog hangzani, de nagyon-nagyon fiatal vagy még, és előtted az élet. Ne rágódj ezen, éld az életet, tanulj, fejleszd magad, foglalkozz a barátaiddal, a hobbiddal, bármivel ami érdekel. A szerelem meg majd egyszer csak jön, és rádtalál, amikor a legkevésbé számítanál rá. :)
2022. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!