Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos kene tanacs, mielott hulyeseget csinalok. Ciki megkerdezni egy kudarcba fulladt kapcsolatrol a pasitol, hogy miért, mi volt a baj velem?

Figyelt kérdés

A mult év szeptemberében indult, tarskereson ismerkedtunk, napi telefonok, 2.alkalommal már ott aludtam. A kemia megvolt. Habar,joval idosebbnek latszott, mint a foton. Az ember!!! viszont nem bújt elo a 6.alkalommal sem. Eleinte mozi kis séta, kifozdes kaja megosztva, holott villaban lakott volvoval jart. Aztan egyre laposabb lett,csak az estet varta. Utana mindig atment masik szobaba aludni,már az elso alkalomnal is horkolasra hivatozva. Komoly kapcsolatra vagytam, nem arra h olcso k..ja legyek egy idos urnak.

Utolso alkalommal csak kitett a sarkon a vonatom is lekestem. Sirva mentem haza.

Ezzel lett vege. En még megirtam h nekem ez igy nem jo! Visszairta, hogy:

Erzékeli! a problemamat es igyekszik kozos nevezore jutni....

Aztan tobbe nem jelentkezett.

Bennem van, hogy megkerdezzem, csak annyit irjon meg, mit rontottam el?!

Napi telefonok, lefekudtem vele, kézenfogva mentunk. És ennyi voltam. Azt se tudom, hogy miért?!

Azota sok honap eltelt..A lelkem ujra sérult. Már rettegek a tarskeresoktol. Valamit alapbol rosszul csinalok. Kedves vagyok beszelgetos, és tetszettem az elejen.

Nagy gaz mwgkerdezni, hogy miért?!



2019. ápr. 23. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexre kellettél neki. Ennyi. Miért kellene magadat hibáztatnod?
2019. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Kislány! Ettől jobbat érdemelsz. Keress egy jobbat.

Bár gondolom a ház, meg a Volvó tetszett volna..

2019. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert azzal kezdtuk h o sem 1ejszakas kalandot keres. Tenyleg nem 1, hanem 5-6 v 7 volt. Mert a magam fejevel tudok csak gondolkozni. Ha csak szexet akar, azt tisztazni kéne. O pedig ragaszkodast mutatott, rendre felhivott estenkent, igaz, egyre uresebb pár mondatert.
2019. ápr. 23. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Neten ismerkedsz, 2. alkalommal lefekszel a pasival, aki ráadásul egy igazi, érett, jó módú nagy kan.


Ha prostiként viselkedsz, akkor miért kezeljen királynőként?

2019. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Így jártál,legközelebb ne dönts olyan elhamarkodottan,hanem várj vele,tudod egy kapcsolat nem 1 nap alatt jön létre.
2019. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem. A haź nem tetzett. Lélektelen orias. Ha egy auto es egy villa motivalna, akkor még mindig agyra jarnek.

A maganytol valo félelem a remeny, hogy a szexszel megtartom.

Ertem! Tehát, egy konnyen jott nő, ne rinyaljon, azt kaptam, amennyit ertem.Tényleg nincs mit kerdeznem

2019. ápr. 23. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifogott egy naiv kislányt, akinek tudta, mit kell mondani. Ennyi a történet. Máskor jobban gondold meg, kivel fekszel le, mikor, meg hogy kiben bízol! A szavak semmit nem jelentenek.
2019. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszi a tanulsagos valaszokat. a kislany mar sajnos regen nem kislany, ezert még nagyobb égés igy porul jarni
2019. ápr. 23. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, neked sem jött be igazán a pasi. Nem rontottál el semmit, nem egymást keresitek. Nekem is évekbe tellett, mire rájöttem, hogy nem velem van baj, csak nem a megfelelő emberekkel találkoztam. Hagyd a társkeresést, törődj kicsit magaddal, kezdj valami új dologba, próbálj meg boldog lenni, és majd máshogy néznek rád.
2019. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolo valaszoló! Így kene, ahogy tanacsolod, ordogi korben jarok regota. Szomoru vagyok a magany miatt, igy maganyos lesz az ember a szomorúsaga miatt, kozben eltelik az ido. Tudom! egyedul kéne jól erezni magam.
2019. ápr. 24. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!