Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne elhívni a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne elhívni a lányt valahová?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akit szeptemberben ismertem meg az egyetemen. A kollégiumban egy szinten lakunk és egy baráti társasághoz is tartozunk. A problémám ott lenne, hogy igazából nekem már az elején is megtetszett, de gondoltam, hogy előbb megismerném, nem rontanék rá mindjárt.

Annyit kell tudni róla, hogy nagyon visszahúzódó, keveset beszél. Viszont rettentően kedves (azt nem tudom, hogy csak velem, vagy mindenkivel általában) és inteligens. A visszahúzódottsága miatt pedig egyáltalán nem ad jeleket, így nem tudom, mi a helyzet kettőnk közt. Azt nem tudom, vehetem e pozitívan, hogy amikor próbálok humorizálni, azt értékelni szokta.

Amikor hozzám beszél, mindig rám néz. Viszont kérdezni nem nagyon szokott (de ha én kérdezek, szívesen mesél).

Feltűnő lehet, hogy nagyon sokat vártam a dologgal, mert mint mondtam, nem ma jöttem rá, hogy tetszik nekem ez a lány. Nos igen. Csakhogy decemberben történt egy incidens. Haverom (szintén ugyanabból a baráti körből) bevallotta a lánynak, hogy tetszik neki, a lány visszautasította. Ekkor nyilván nem akartam rögtön odamenni a lányhoz és elhívni valahová. A srác egyébként december óta nem tudta feldolgozni, hogy visszautasították és a lány érzi magát kellemetlenül.

A kérdésem lényege annyi lenne, hogy az elmondottak alapján érdemes lenne elhívni a lányt randira és van e esély arra, hogy igent mondjon.

Bocsi, ha hosszúra sikerült, csak megpróbáltam minden infót beszúrni, ami lényeges lehet.

A válaszokat előre is köszi.



2022. márc. 30. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eloszor ne randizni hivd ot el. Probalj meg vele valahova elmenni kettesben, de ne ugy kezeljetek mintha randi lenne...aztan nezd meg a reakciojat, vagy hogy alapbol hogy sikerul az a talalkozo
2022. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Küldd át a profilját privátban, és megmondom érdemes-e
2022. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elhívni a lányt randira és van e esély arra, hogy igent mondjon!

Hívd el!

2022. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először próbáld meg csakúgy rávenni valami közös kettesben dologra, elsétálni nyomtattatni vagy a boltba, valami ilyen praktikus “programra”, és ha szívesen elkísér, akkor valószínű kedvel. Csak utána hívd el randizni.
2022. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy kávéra, aztán kiderül.
2022. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!
2022. márc. 30. 21:50
 7/11 Laylah ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak simán introvertált, én is ugyanilyen vagyok mindenkivel, mégsem vagyok rákattanva senkire. Szóval, ha olyan mint én, akkor ez nem jelent semmit.
2022. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Barátzóna lesz ennek a vége

Nem véletlenül nem volt nyitott feléd eddig sem... bocsi...

2022. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még egyszer mindenkinek a válaszokat. Ma megtudtam, hogy teljesen bukó a dolog, de más miatt.
2022. ápr. 4. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mondtam én...
2022. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!