Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ember társas lény, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember társas lény, akkor én nem vagyok ember?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok lassan és egyszerűen nem akarok senkit, menekülök a nőktől, nem akarok kapcsolatot, azt mondják mert még nem találtam meg az igazit, de ez hülyeség...mert 40 leszek lassan..belső vágy hogy menekülök a nőktől ez van, nem tudom miért..
2022. márc. 31. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A társas lény dolgot nem úgy kell érteni, hogy mindenkinek arra kéne vágynia, hogy legyen kapcsolata. Van igényed valamiféle emberi kapcsolatra, beszélgetésre, szóval rád is igaz. Különben ezt a kérdést se írtad volna ki, ezzel is interakcióba lépsz emberekkel.

Bár kivételek amúgy mindig vannak, van aki remeteként mindenkitől elszigetelve él és neki így jó.

2022. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. nyilván sok barátom van azzal nincs baj, meg extrákkal is van lány barát..
2022. márc. 31. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre akartam utalni. Az ember társas lény azt jelenti, hogy valamennyire vágyik más emberek társaságára, de ennek nem feltétlenül kell párkapcsolati jellegűnek lennie. Lehet ez családi, baráti kapcsolat vagy bármi más.
2022. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csőlátas csak.

Valami filozofus irt arrol hogy kepzeljuk el aki barlangban el es soha onnan nem akar kijonni.

Egyszer kiment hu szúrta a nap a szemét, élesek voltak a hangok, esett az eső, minden sz.r, a barlangban meg minden a megszokott. Ahhoz van alkalmazkodva. Inkabb ki sem dugja az orrát. Es ott hal meg ugy hogy azt sem tudja mi az az élet.

2022. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Barlangködkép címen fut valahol
2022. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, Platon elmélete: Barlang



[link]

2022. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4. Igen ezt értem csak én már kétszer is kidugtam a fejem és megszoktam a dolgot, tapasztaltam, mert volt már 2 szer egy 2 éves és egy másfél éves kapcsolatom
2022. márc. 31. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Te magad irtad menekulsz a nőktől.
2022. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neked így oké, akkor nincs probléma.
2022. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szard le mások véleményét. Nekem se lesz sose kapcsolatom, mégcsak átmeneti se, mert nem akarok, nem érdekel, nincs rá igényem. S magasról kakkantom le, hogy erről kinek mi a véleménye. Nekem így jó, innentől kezdve nem érdekel más.
2022. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!