Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kiegyenlítené a társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kiegyenlítené a társadalmi egyenlőtlenségeket, ha az egyszerűbb melósok csak diplomás lányokkal ismerkedhetnének és az egyszerűbb lányok csak diplomás férfiakkal?

Figyelt kérdés

#kiegyenlítés #társadalom formálás
2022. ápr. 3. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak több lenne a szingli, aki ha nem választhat magának jót, inkább nem választ senkit.


Én sem bírnám más réteggel összekötni az életem. Nincs velük bajom, de az én társam ne legyen alulképzett.

2022. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem vagyunk egy szinten azzal nem jönnék össze. Melós Bèla keressen társat a közmunkások között.
2022. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
És nekem, diplomás, ápolt, csinos, SZINGLI, EGYEDÜLÁLLO/ÉLŐ nőként, mi abban a biznisz??? Szabad párvalasztas van! Nem teljesen ertem! Szabad párvalasztás van! Te is azt vársz el amit akarsz, meg én is!
2022. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy érettségim meg egy szakmám van de szerintem sem jó ötlet.

Ettől függetlenül vannak vegyes házasságú ismerőseim és diplomás barátaim.

2022. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha közben valaki diplomát szerez, szakítania kell? 😂😂😂
2022. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Most úgy kajak, minden viccet félretéve: jelentkezz be egy pszichiátriára.

Akkor is, ha komolyan gondolod ezeket a kérdéseket amiket kb 3 naponta kiirsz, és akkor is, ha csak trollkodás, mert az sem normális, hogy hónapokon át rá legyél kattanva ugyanarra a "viccre".


Neked is baromira megérné ám. Elkezdenéd verni az asztalt, hogy diplomás nőket és instagram modelleket akarsz beleerőszakolni kapcsolatba/szexbe, és rögtön felirnak neked egy akkora dózis xanaxot, hogy hetekre eltűnik minden gondod-bajod.


Gondolkozz el ezen😉

2022. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebben meg mi a logika? :D
2022. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt is csak egy tanulatlan proli találhatta ki, azért nincs benne semmi logika sem.
2022. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Egyébként ha normálisan viselkedsz, érdeklődsz és barátkozol a nőkkel, akkor bármi megeshet.

Azért sok tanár, egészségügyis és technikus ismerősömnek hozzá képest "tanulatlan" a férje, felesége.

Nekem is volt egy gyakornok barátnőm .

2022. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!