Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tetszik külsőre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik külsőre a jelenlegi párod?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk egy 10-es skálán mennyire tartod vonzónak a partnered. Ő a zsánered, ahogy megláttad, megtetszett, vagy később alakult csak úgy?

El tudsz képzelni házasságot valakivel, aki külsőre kevésbé az eseted, ellenben nagyon megvan az összhang, jól érzed magad vele?


2022. ápr. 4. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
10-es, májusban lesz az esküvőnk. Na nemcsak ezért.
2022. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

10/10

Sajnos másoknak is.

2022. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen ahogy megláttam is tetszett.

De exemmel aki nekem nem tetszett is el tudtam volna képzelni házasságot.

2.voltam

2022. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

8-9-nek mondanám. Nem egyezik teljes mértékben az ideálommal, de azzal még senki nem egyezett, főleg úgy, hogy ilyen belsővel társult volna a kinézete. Jól néz ki, jó pasi a szememben, de sokat dob rajta, amilyen emberileg.



Ha semleges lenne számomra, akkor is el tudnék vele képzelni mindent, ami most köztünk van, de ha undorodtam volna tőle és nem esett volna jól az első csók köztünk az első randin, biztos, hogy nem mentem volna bele a második randiba.


Kicsit olyan ez, mint egy számonkérés, azért kell egy szint, amire az ember megadja a továbbjutáshoz elegendő kettest. A kettes azt jelenti, hogy megvan benned, ami kell még akkor is, ha van mit pótolnod és nem a legideálisabb a tudásod. De amit kerestünk, azt megtaláltuk. Embernél ez a semleges külsőt és semlegesnél kicsit jobb belsőt jelenti. Ez az a bizonyos 60%.

2022. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

9/10! Ja jó teste van...a többit meg hagyjuk! barátnö de semmi több társnak vagy párnak nem nevezném.


Természetesen el tudnèk, èletem szerelme egy olyan lány volt aki egyáltalán nem tetszett de a személyisége, a stílusa lenyügöztek!

2022. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Részemről még most is 10/10, 4 éve vagyunk együtt. Növesztett egy kis pocakot, de én meg várandós vagyok, szóval én sem szólhatok egy szót sem. Anno amikor megláttam szerelem volt első látásra. Eddig számomra az a pasi aki a mai napig ugyanolyan vonzó, mint elsőre.
2022. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Társkeresőn ismerkedtünk meg. Azon 10/10 valójában viszont olyan 10/6, nálam pedig a minimum szint az a 7-es. Így igen, nem ütötte ezt meg, de akkor már annyira nedves volt a puncim, hogy ő lett a befutó. Kint élt külföldön és csak 8 hónap után taliztunk először.
2022. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10/8 kB
2022. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés, sok csalódás. Rám írt. Külsőre nem volt az esetem, de a viselkedése nagyon bejött. Így esélyt adtam a dolognak. Azóta a szemembe 10/10. Igaz néha furán néznek ránk mert tűz és víz vagyunk, de egy cseppet sem zavar.
2022. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Olyan 10/7. Nemrég vagyunk csak együtt, viszont nagyon régóta ismerjük egymást. Na akkor 20 éve 10/10 volt, vagy inkább 11. De akkor nem kellettem neki.


Össze fogunk házasodni.

2022. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!