Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány picit kocka akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány picit kocka akkor az előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Előny
Hátrány
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kinek mi, nálam előny mert én is szeretek játszani viszont ilyen barátnőm sosem volt aki önszántából csatlakozott hozzám. Mindig nekem kellett megkérnem, viszont rossz volt hogy olyat kell miattam csinálni ami egyébként nem érdekli.
2022. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mertek fuggo, de semmikepp se hatrany sot előny
2022. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hatalmas előny az én szememben :D

28/F

2022. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Hátrány, legyen inkább gömbölyű.
2022. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Úgy vettem észre hogy a legtöbb srácnak bejönnek a kocka lányok
2022. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Előny, de lehetne mégnagyobb előny ha nagyon kocka és hétvégente játszhatnánk órákig vagy egésznap
2022. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szerintem előny (inkább a fiúk körében), én is eléggé kocka lány vagyok😅Mondjuk eddig "nagy szerencsémre" egy velem hasonló lánnyal se játszottam, pedig mindig szerettem volna😅 De hát maradtak a fiúk, azért velük is nagy élmény a közös játék😅
2022. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam előny
2022. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is szoktam játszani kisebb-nagyobb hullámokban változó az intenzitása. Attól is függ mennyire skilles, mit játszik, hagy e engem játszani stb :D


Ha mindent megcsinál amit kell és egészséges szinten tolja, nem függő, mellette lehet vele beszélgetni, szexelni, ellenni, akkor előny.

Ha erőlteti, hogy együtt játszunk, ha csak a játék létezik, ha még nagyon unskilled is és terhemre van, akkor zavaró tud lenni.


Szoftverfejlesztő vagyok, játékfejlesztés a hobbim, akár ezekről is tudok vele beszélgetni, ha olyan van, szintén előny.

Ha tudunk együtt VR-ozni (van 3 szemüvegem is), szintén előny, kivéve ha ráfügg valamire, vagy ha helyettem tolja ki RE4-et, akkor harag lesz :D

2022. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Végigvinném vele az It takes two-t :D
2022. ápr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!