Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves szűz nagyon ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves szűz nagyon ronda nőként van még bármi esélyem egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Vagy már borítékolható, hogy szűzen fogok meghalni?

2022. ápr. 5. 16:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megnézem mi a gond de nem hinném hogy ronda lennél.
2022. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%

“Nincs csunya no,csak lusta.”


Estée Lauder



Smink haj muszempilla stb! Probalkozz!!"


Ez mekkora kamu. Jocsaj barátnőim szakadt melegítőben, zsíros hajjal is jó csajok, én meg kenhetek bármit a fejemre és lehet akárhogy belőve a hajam, ugyanolyan ronda maradok, csak legalább még az is látszik, hogy kétségbeesetten próbálkozom...

2022. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22: Ez nálam is ugyanígy volt, amíg csináltam, mert bedőltem ennek a butaságnak.

Megjegyezném még, hogy nem lehet 24/7 profi sminkben, tökéletesre megcsinált hajjal stb. létezni. Mire megy az ember a nagy "puccal", ha az alap kinézetétől behánynak? ...

2022. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Kamu.
2022. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, ne add fel, és ne alkudj meg.
2022. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
29%
szerintem is kamu nőként sok esélyed van vagy inkább a nőknek sok esélyük van.
2022. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!