Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most én csinálok valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én csinálok valamit rosszul, vagy hol a hiba (25F)?

Figyelt kérdés

Pár hete elhívtam egy 21 éves lányt találkozni. Ittunk egy üdítőt, beszélgettünk vagy két óra hosszát. Nagyon tetszett. Természetesen szép, értelmes, kommunikatív, kedves. Egyáltalán nem egy kikent cica, vagy egy instagirl. Ám azt mondta, hogy ő csak barátilag tus találkozni, mert van barátja, és neki mellette helye van. Úgyhogy ennyiben maradt a dolog.

Erre most láttam ezt a csajt a pasival. Hát a férfi vagy 50 éves lehet! Alacsony, megkopaszodott, lóarcú.

És a csaj inkább ezt választja helyettem!? Hát én ebbe most bele vagyok betegedve.

Oké, nem vagyok az a menő alfahím, de azért gyíkarcú csúfság sem. És én nem hiszem, hogy a csajt a pasi pénze vagy beosztása vonzaná. Nem tűnt egyáltalán olyannak.

De hogy HOGY?! Ez most nagyon padlóra vitte az önbizalmamat.



2022. ápr. 9. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Biztos hogy a pasija volt es nem az apja?

Ha tuti a pasija volt, szerintem csakis a penz miatt lehet vele.

2022. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti. Az apjukkal nem szoktak smárolni a nők...
2022. ápr. 9. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy a csajszinak az idősebb férfiak jönnek be?!... :,D
2022. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Kezdd azzal, hogy nem mész foglalt nővel randizni.
2022. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondta igazából, hogy "foglalt" csak célzott rá, hogy valami kapcsolatféleségben van, amiben neki még "helye van". Tehát nem mondta így egyértelműen, csak ilyen ráutaló szöveggel.
2022. ápr. 9. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!